Lista ocen Hyundai Elantra III Hatchback (17) - Widoczność

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Ping-Pong
Hatchback 1.6 107KM 79kW
Lusterka ok, przód ok, tył jak w liftback'u czyli nieco gorzej i trzeba się przyzwyczaić jak w każdym aucie. Generalnie dałbym 5/5 ale wyjeżdżając i patrząc na boki, jest kilka słupków (dochodzi ten z malutką szybą na tyle) i trzeba być czujnym.
~RaulC
Hatchback 1.6 107KM 79kW
Duża szyba przednia i tylna dają bardzo dobrą widoczność. Odpowiednie ustawienie lusterek bocznych prawie całkiem eliminuje martwe punkty.
~Przemo
Hatchback 1.6 107KM 79kW
Widoczność do przodu oraz na boki dobra, do tyłu trochę gorzej ze względu na duże pochylenie szyby , lusterka wsteczne powinny być troszkę większe
~lukiiii87
Hatchback 1.6 107KM 79kW
OGROMNA PRZEDNIA SZYBA DAJE NAM WIELKIE POLE WIDZENIA NATOMIAST MASYWNE SŁUPKI PRZEDNIE CZASEM POTRAFIA COŚ ZASŁONIĆ, ALE KWESTIA PRZYZWYCZAJENIA.
~mixer
Hatchback 1.6 107KM 79kW
Mam 5dr ze spoilerem z tyłu, kufer wysoki więc i widoczność nie za dobra, ale to kwestia przyzwyczajenia i wyczucia długości tego zadka. Ogólnie jest ok.
~Arek
Hatchback 1.6 107KM 79kW
Bez zastrzezen, widok w srodkowym lusterku troche ograniczony, ale to hatchback, wiec..
~Mietek
Hatchback 1.6 107KM 79kW
Widoczność określiłbym jako dobrą ,ale trudno wyczuć tył i przód samochodu chcąc zaparkować na tzw.styk
~Mariusz
Hatchback 2.0 141KM 104kW
Nie napotkałem problemów w tej kwestii.
~Mariusz
Hatchback 2.0 141KM 104kW
Nie napotkałem problemów w tej kwestii.
Dziennik kosztów dla Hyundai Elantra III Hatchback
9,5
~pterodaktyl
Hatchback 1.6 107KM 79kW
Widoczność jest przeciętna, do tyłu raczej kiepska.
Hyundai Elantra III Hatchback