Lista ocen Hyundai Getz (209) - Widoczność

Na liście zabraknie 189 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bald
Hatchback 1.6 MPI 105KM 77kW
Dla mnie wystarczająca. Nie widać przodu, ale jako że jest stosunkowo krótki, bardzo łatwo się przyzwyczaić. Może trochę za duże tylnie słupki, kwestia przyzwyczajenia.
~Mick
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Super widoczność - legendarna wręcz wielka przednia szyba i lusterka boczne jak w ciężarówce. Trzeba się przyzwyczaić do widoczności z tyłu, która jest nieco ograniczona.
~Moksia
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
genaralnie dobra - duże szyby ułatwiaja zadanie. Mały minus za boczne, grube belki - ale można się przyzwyczaić - trzeba uważać aby nie strącić z drogi pieszego.
~skoczek
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Doceniam coraz bardziej wielkie lusterka boczne. Z przodu przyjamniej się się siedzi niz w Octawii. Dobrze pomyślone pochylenie przedniej szyby przynosi efekt.
~rafkarw
Hatchback 1.4 97KM 71kW
Przyzwyczaiłem się juz do ograniczeń przednich słupków. Mały ruch głową załatwia sprawę. W inne strony widoczność całkowicie wystarczająca.
~momolodz
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Szerokie słupki przednie ale mozna się przyzwyczaić. Wolę bezpieczeństwo. Za coś jednak Getz dostał 4 gwiazdki mimo konstrukcji sprzed kilku lat.
~Tomi.
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Wiadomo bezpieczeństwo(4 gwiazdki w NCAP) to i grube słupki które ograniczaja widocznosć, naszczeście są rewelacyjne duże boczne lusterka.
~Maciek D.
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Mocno przeszklony, duża przednia szyba. Na początku myślałem że problemem będą przednie słupki. Okazało się jednak, że nie miałem racji. Jest ok.
~Pilot.
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
Szerokie przednie słupki czasami ograniczają widoczność, ale daleko wysunięta przednia szyba potęguje wrażenie jazdy o wiele większym samochodem.
Dziennik kosztów dla Hyundai Getz
8,2
8,6
~Cosmic
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
Bardzo duza przednia szyba, tyl tez spoko, zwlaszcza, ze nie ma wystajacego bagaznika, aczkolwiek trzeba sie przyzwyczaic do takiego malego autka.