Lista ocen Hyundai Getz (209) - Widoczność

Na liście zabraknie 189 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kris
Hatchback 1.6 MPI 105KM 77kW
ja jestem kawal chlopa(190cm), ale nie mam najmniejszego problemu ani w srodku,ani zeby widziec wszystko dookola
~pietrzykowski@kancpraw.com.pl
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
przednie słupki wiele zasłaniają. Tylne razem z zaglówkami zasłaniają prawie wszystko. Na pocieszenie sa dwa duże boczne lusterka.
~chołek
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
ogólnie bardzo dobra, duże szerokie lusterka, duża szyba przednia ale niestety słupki przednie również szerokie
~Danka,Warszawa
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
siedzę na tyle wysoko, że widzę drogę przed sobą, nie jest to "samochód bez kierowcy", czyli tak jak lubię
~Marcin 95
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
widać zdecydowanie wiecej niż w innych autach , ale i tak sądzę że mogliby coś poprawić
~lkjh
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
do przodu ok, do tyłu trochę gorzej ale samochód nie jest długi i nie ma żadnego problemu przy parkowaniu
~krz
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Duża szyba przednia. Wielkie lusterka zewnętrzne w znaczny sposób ułatwiają parkowanie.
~Petrus-PM
Hatchback 1.4 97KM 71kW
Tylne słupki są bardzo szerokie, ale duże lustra wsteczne ułatwiają znacznie widoczność do tyłu.
~Janusz
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
Bardo dobra na WSZYSTKIE strony (to nie niemiecki kubeł). Duże lusterka zewnętrzne i lusterko wsteczne!

Usterki Hyundai Getz

Hyundai Getz – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~regent@wp.pl
Hatchback 1.5 CRDi 88KM 65kW
Wszystko widać bardzo dobrze nie tylko przez szyby, ale także w lusterkach wstecznych.