Lista ocen Hyundai Getz (206) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 192 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Reyert
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Klimatyzacji nie ocenię bo nie działa, ale ogrzewanie nigdy mnie nie zawiodło. Bardzo dobrze grzeje. Dmuchawa jest silna.
~ojciec dwulatki
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
Ogrzewanie w porządku. Klimatyzacja działa dobrze, jest bezawaryjna, ale przy dużym upale sam nawiew wydaje się za słaby.
~Arek
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
W zimę dosc szybko nabiera temperatury wiec w aucie nie zmarzniemy:) Jednak w lato doskwiera mi brak klimatyzacji.
~petrus
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
Dokupiłem do mojego modelu klimatyzację fabryczna po roku. Działa bez zarzutu choć głośno - jednak 1.1 to chyba za mało
~doktor Tomasz
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
bardzo skuteczne, rozgrzewa się szybko; ma tendencję do parowania szyb w drzwiach (wersja 3-drzwiowa), czasem mimo włączonej klimy
~ziggytoja@interia.pl
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Kiedy był kupowany klima była za spora doplatą. Ale dłuzsza podroznie jest meczaca, wentylacja jest dobra a szyby nie paruja.
~Michał
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Brak filtra przez co się dość kurzy w środku ( auto bez klimy ). Przy dużej wilgotności bardzo źle odparowują szyby.
~Pilot.
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
Z ogrzewaniem nie ma problemow. Gorzej wypada chlodzenie auta. Wybralem czarny kolor i latem przy naszych temperaturach bywa ciezko!!!
~wicharek
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Wentylacja i ogrzewanie niezłe tylko na wyższych obrotach dmuchawy za bardzo ją słychać. Ale nie jest to tragedia.

Usterki Hyundai Getz

Hyundai Getz – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~wujek Plotluś
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Bez zastrzeżeń. Szybko się nagrzewa w zimie. W lecie, no cóż, po aucie bez klimy i to granatowym nie ma co oczekiwać cudów.