Lista ocen Hyundai Getz (206) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 192 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Ula
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
Nie wiem jak dział ogrzeanie ale wentylacja jest na wysokim poziomie. Nawiew na 2 jest wystarczający na gorące dni.
~RAFI
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Latem chłodzi przyzwoicie , zimą trzeba troszkę poczekać aż zrobi się ciepełko ale jak się zrobi to.........!
~Tomasz
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
ZIMA-OK grzeje jak w amerykańcu, a jak sie przesadzi to trudno ochłodzić wnetrze, LATO-pomagam sobie uchylaniem szyb;)
~kkrzeminski1@op.pl
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
Nie wiem jak z chłodzeniem ale rozgrzewa się błyskawicznie ( przy mrozie -12 rozmroziłem przednią szybę w 8 min)
~joker_nh@op.pl
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
ogrzewanie super (eskimosi mogą nim jeździć u siebie), co do wentylacji to przeciętnie, w wielkie upały niewiele daje
~Damian
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
Mam opcję z klimą i momentalnie odszrania szyby, w zimie dobrze radzi sobie już ciepły nawiew wentylacji
~Marcin 95
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
jak jest zimno to ogrzeje , jak jest ciepło to nie ochłodzi (bez klimy) ale od czego jest szyba ?
~tomaszn77
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Nie mam klimatyzacji, wentylacja głośna, ogrzewanie tylnej szyby sam sobie częściowo przyłatwiłem.
~Jurek
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
Bez zarzutu, szybko się nagrzewa w zimie. Czasem trzeba dać nadmuch na maksa bo parują szyby, ale to pomaga.
~marasbydg
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
mogło być lepiej, ogrzewanie auta w zimie troszke trwa, a klima z tym silniekiem to raczej przesada....