Lista ocen Hyundai Getz (206) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 192 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bald
Hatchback 1.6 MPI 105KM 77kW
Klima szybko chłodzi i utrzymuje niską temperaturę, ogrzewanie szybko nagrzewa i utrzymuje wysoką. Czego chcieć więcej? Przy upałach 34 stopni, po całym dniu stania na słońcu, po 5 minut drogi dziewczyna prosi mnie żeby zmniejszyć nawiewy bo Jej za zimno.
~regent@wp.pl
Hatchback 1.5 CRDi 88KM 65kW
Klimatyzacja wystarczjąco wydajna, dmuchawy na pierwszym biegu praktycznie nie słychać. Duży minus to bardzo długi czas nagrzewania się zimnego silnika, ale podobno diesle tak mają; Jak już się nagrzeje to jest ok.
~wielkopolanin
Hatchback 1.5 CRTD 80KM 59kW
Zbyt wolno nagrzewa się wnętrze, szczególnie w trakcie silnych mrozów. Wczesniej jeździłem Vectrą (silnik beznynowy), gdzie ogrzewanie działało bardzo szybko i skutecznie. Mam za to klimatyzację, z której jeszcze nie korzystałem.
~Kamiljan
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
Wentylacja mogła by być lepsza, gdy rano zaparuje szyba trzeba długo czekać by odparowała, później już jest ok nic nie paruje. Ogrzewanie wystarczające jak na nasze zimy, lepsze niż w seicento
~przemekgal@wp.pl
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Zarówno klimatyzacja jak i ogrzewanie działają bardzo dobrze. Wracając z nad morza w trójkę osoba siedząca z tyłu chwaliła sobie chłodzenie przy nawiewie nastawionym na pierwszym poziomie.
~Getz26
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
Działa sprawnie i wydajnie. Klimatyzacja daje poczucie komfortu termicznego, polecam! Dobrze rozwiązanie jednoczesnego nawiewu zimnego powietrza na szybę przednią i ciepłego na nogi, znakomite w zimie.
~Maciek D.
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Samochód z klimatyzacją. Wprawdzie ręczną, ale działającą sprawnie, bez kłopotów. Czasem wydobywa się mniej przyjemny zapach (być może to z klimy - ale na pewno nie z powodu nie czyszczenia kanałów klimy).
~Brayli
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Ogrzewanie zaczyna efektywną pracę już 2-3 minuty od startu, w zimie rewelacja. Klimatyzacja również nieźle, choć trudno przy manualu utrzymać optymalną temperaturę.
~Darek KRAKÓW
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
Raz miałem problem z klimą ale autko ma już trochę lat, więc uważam to za drobiazg. (od starości wąż wypuścił cały gaz). mechanik szybko wymienił na nowy, dobił gaz i działa.
Dziennik kosztów dla Hyundai Getz
8,2
8,6
~arti
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
Kilimatyzacja jest,ale chyba freon uciekl,grzeje tez tak sobie.Zima przede mna,mam nadzieje,ze sobie poradzi.Szyby dosc szybko pakuruja,z tylnych szyba jest ciezko pare usunac