Lista ocen Hyundai Getz (206) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 192 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~iksmada55-48@go2.pl
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Samochód nie jest wyposażony w klimatyzację, jego wentylacja i ogrzewanie jest satysfakcjonujące
~adam
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Lepiej być nie może. Mam klimatyzację dodatkowo, więc nie narzekam. Dodatkowo ogrzewana szyba i lusterka.
~baltykwczasy@poczta.onet.pl
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
W zimie szybko się nagrzewa . Niestety w lecie też. Klima konieczna. Nie ma problemu z parujacymi szybami.
~Jerzy U.
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
klima. zeby nie smierdzialo ostatnie 5 minut jazdy dajcie na ful ogrzewanie przy wlaczonej klimie.
~_nowy_
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Wentylacja dobrze, ogrzewanie bardzo dobrze. Nie wiem jak będzie w upały (brak klimatyzacji).
~Barek
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
może być - chociaż nie wiem jak w modelach z klimą - sprawdżcie sobie czy jest filtr przeciwpyłkowy
~jgig@o2.pl
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Nie mam niestety klimy, ale nie mam kłopotów z odjechaniem po postoju w zimie, czy po deszczu.
~Garnier Gdańsk
Hatchback 1.6 MPI 105KM 77kW
wentylacja bez zastrzeżeń klimatyzacja działa równie dobrze i świetnie sobie radzi z wychłodzeniem wnętrza
~iksmada55@02.pl
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Na razie nie wypowiadam się szczegółowo,ponieważ mój samochód ma krótki przebieg. Obecnie tak go oceniam.

Usterki Hyundai Getz

Hyundai Getz – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~M
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
-sprawna szybko w zimie sie nagrzewa samochód jak tylko silnik sie ogrzeje -ogrzewanie tylnej szyby ok