Lista ocen Hyundai Getz (206) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 192 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Petrus-PM
Hatchback 1.4 97KM 71kW
W tym zakresie nawet manualna klimatyzacja bardzo pomaga nic dodać nic ująć.Ogrzewanie tylnej szyby jak i nagrzwnica przedniej-bez zarzutu.Latem jest chłodniutko.Jest bardzo dobrze.
~rafał
Hatchback 1.4 97KM 71kW
Przy dużej wilgotności tylnie szyby notorycznie zaparowane, ale tylko przy jeżdźie powyżej 2 osób. W lecie chłodzenie tylko umiarkowane, ale czego chcieć bez klimy.
~beeper
Hatchback 1.5 CRDi 88KM 65kW
Jak pada deszcz, przednia szyba intensywnie zaparowuje i chwilę trzeba poczekać nim wentylacja to zlikwiduje. Klima bardzo dobra, doceniam to zwłaszcza teraz - latem.
~mijan8@wp.pl
Hatchback 1.5 CRDi 88KM 65kW
Ogólnie jest w porządku choć dość długo się nagrzewa jak dla mnie. Nie wypowiadam sie na razie o klimatyzacji bo jej jeszcze nie używałem. Auto kupione w grudniu.
~brumar@op.pl
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Super. Zimą przy tem. - 10 przednia szyba rozmrażała się po ok. 5 min. Latem przy ustawieniu na odszranianie zaparowane szyby robią się czyste w niespełna 1 min.
~Tomasz
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
Ogrzewanie wydajne tylko wtedy gdy porządnie nagrzeje się silnik, klimatyzacja manualna beznadziejna nie dająca praktycznie żadnych efektów.
~wojtek
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
slabo wieje wentylator, mimo serwisu klimy nie czuje efektow, tyle ze nie mialem czasy spojrzec na filtr p.pylkowy wiec to moze byc moja wina:-)
~M.J.
Hatchback 1.5 CRDi 88KM 65kW
Chcę, żeby było ciepło, jest ciepło. Chcę, żeby było zimno, jest zimno (klimatyzacja). Nic więcej dodać nie trzeba. Nie zaparowuje bardziej, niż inne autka.
~momolodz
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Przynajmniej mój egzemplarz zimą bardzo szybko się nagrzewa a włączonej dmuchawy na pierwszych dwóch biegach nie słychać choć czuje się jej działanie

Usterki Hyundai Getz

Hyundai Getz – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~bumbumtarara@gmail.com
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
nagrzewa sie szybko, ale 3 poniewaz klima montowana w standardzie do badziewie, lekki chlodzik jest, ale przy sloneczku nie daje rady (nawet na full)