Lista ocen Hyundai Getz (398)

~momolodz
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Elastyczność dobra, bardzo cichy. Mógłby mieć kilka koni więcej. Bardzo elastyczny: na 5 biegu mozna bez problemów jechać 50 na godzinę a na dwójce zdarzało mi się i 100. Na silniku nie zrobiło to większego wrażenia. Działa bez zarzutu. (Silnik)
3,4
~gacek
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
jestem coraz bardziej rozczarowany, nie kupie drugiego gacka
~www
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Na razie jestem bardzo zadowolony. Jeździ się bardzo dobrze, samochód jest nieźle wykonany, jak na klasę którą reprezentuje oferuje dużo miejsca w środku (szczególnie wyróżnia się tył pojazdu). Polecam wszystkim którzy szukają nowego samochodu w cenie do 40 tys.
~M.J.
Hatchback 1.5 CRDi 88KM 65kW
Silnik rewelacja! Jeździłem służbowym Focus\'em 1.6 benzyna - jest głośniej niż w Gacku z silnikiem wysokoprężnym! Przyspieszenie, nawet na piątym biegu - super! (Silnik)
~pkzabrze@go2.pl
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Ten typ po prostu tak ma :) właściwie oprócz przyzwyczajenia się do tylniego biegu i tych słupków częściowo czasami zasłaniających widok to nie mam żadnych zastrzeżeń
~P
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
Za cenę mniejszą niż Polo, Corsa czy 206 Hyundai oferuje naprawdę dojrzale autko. Poza tym nie kradną... Dla osób którzy nie przywiązują dużej wagi do wizerunku marki zdecydowanie trafny wybór. Polecam.
~Kamiljan
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
Silnik ekonomiczny, po przejechaniu 70tys. km bez jakiekolwiek wkładu finansowego oprócz normalnych rzeczy eksploatacyjnych, świece, rozrząd, olej. Na spory plus to brak pompy paliwa na pasku rozrządu co obniża koszty wymiany. (Silnik)
~Tomasz
Hatchback 1.5 CRDi 88KM 65kW
Ogólnie samochód jest super. Pokochałem go od pierwszej jazdy próbnej.
4,1
~M
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
polecam bardzo estetycznie wygląd zew. i wew., silnik ekonomiczny z osiągami w normie, narazie bezawaryjny (odpukać) tylko dolewam paliwo (gwaracja 3 lata)

Usterki Hyundai Getz

Hyundai Getz – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Jurek
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
W porównaniu do fabii, chyba gorzej - ale fabia sprawia wrażenie większej i więcej też pali (1.4 benz 75km)średnio o 1l. W porównaniu do pandy jest przepaść. Panda jest o rząd wielkości gorsza i nie da się tego nawet porównać.