Lista ocen Hyundai Getz (398)

~przemekgal@wp.pl
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Po prostu fantastyczne, solidne rzemiosło. Biorąc pod uwagę dwa poprzednie auta, to mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że GETZ jest autem na którym można polegać. Jedyne wydatki jakie ponoszę posiadając to autko, to benzyna, ubezpieczenie, płyn do spryskiwaczy i oleje. W razie gdyby nawet coś trzeba wymienić to sprawdzałem i ceny części to śmiech na sali - taniocha. Dla dwóch osób plus dziecko to ideał do miasta i na trasę. Bez dwóch...
~doktor Tomasz
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Świetny, niezawodny, funkcjonalny i niedrogi w eksploatacji samochód miejski. Wygodnie przewiezie 4 osoby. Na wakacje z dużymi bagażami można jechać w trójkę. Żadnych udziwnień, stylistyka bardzo europejska i trochę niemiecka w swej surowości. Skuteczne oświetlenie. Jedyny mankament to nienajlepsza stabilność. Generalnie jednak godny uznania, a już szczególnie za niezawodność.
~wujek Plotluś
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Całkiem udane autko- może się podobać. Gdyby nie spalanie byłbm baardzo zadowolony, a tak po prostu zadowolony.
~sti
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Ogólnie bardzo przyjemne auto do jazdy po mieście. Jak się nim spokojnie jeździ, to nie hałasuje, daje poczucie komfortu, w razie potrzeby można się zabrać w 5 osób. Ale długie trasy to pomyłka. Bardzo męczy. Spalanie jest dołujące, człowiek jedzie \"o kropelce\" a potem jest wynik 7 l. To jest tylko 0,5-1 l. mniej niż auto klasy średniej (np. benzynowe Stilo, którym też jeżdżę).
~_nowy_
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Auto bez rewelacji i ekstrawagancji. Świadczy usługi w zwykły, trochę konserwatywny, bezposredni sposób. I to jest jego największa zaleta. Robi to niezawodnie (jak dotąd).
~Garnier Gdańsk
Hatchback 1.6 MPI 105KM 77kW
ogólnie uważam, że wybór był trafny auto spełniło oczekiwania i nie żałuję że zostało zakupione gdybym ponownie miał wybierać pomiędzy corsą, clio, c3 i 206 na 100% byłby to getz!!!
~Danka,Warszawa
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
jestem 3 właścicielem, kupiłam z przebiegiem 75000; gdybym nie dodała dodatkowych głośniczków, podgrzewanych lusterek bocznych; to tylko normalne przeglądy, wymiana opon,olej, benzyna, mycie i wciąż jężdże, znakomity w trasie, zwrotny, szybki, świetnie parkuje się; dla mnie super autko
~Tomek
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
miałem kupić kalosa a póżniej vw polo ale po dłuższych ogledzinach najleprzy okazał się getz Jest nowy nie poznanym jeszcze autem a juz miałem do czynienia z wieloma markami i uważam ze spełni moje oczekiwania. Zobaczymy jak bedzie dalej.. Tico jeżdzę już 8 lat i jak na tak żle oceniany pojazd mam do niego szacunek Osoby które chociaż raz nim jechały potwierdzą moją opinię Chciałbym aby getz chociaż w połowie był tak niezawodny jak TiCo to...
4,1
~Gumiś
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Mało elastyczny na wyższych biegach, zwłaszcza podczas wyprzedzania, trzeba przekroczyć 3700 obr/min żeby odpychał się żwawo, cicha praca silnika. (Silnik)
Dziennik kosztów dla Hyundai Getz
8,2
8,6
~kuzak
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Otrzymałem to czego się spodziewałem. Chciałem autko nowe, w miarę wyposażone, przestronne a przede wszystkim niezawodne (nawet kosztem super osiągów czy komfortu). Mam nadzieję, że za parę lat nie zmienię zdania.