Lista ocen Hyundai Getz (398)

~Mortimer
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Bardzo sympatyczne autko. Obecnie chyba nic lepszego za te pieniądze się nie kupi. Oczywiście mowa o nowym samochodzie. Za niecałe 42 tys. mamy samochód z klimą, dwoma poduszkami, elektycznnie opuszczanymi szybami, podgrzewanymi lusterkami i wspomaganiem. Konkurencja nie oferuje tak dobrego wyposażenia. U innych można mieć co najwyżej "golca". Można też kupić Pandę, ale to już niższa klasa.
~gajdziu@wp.pl
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Ogólnie rzecz biorąc autko rewelacja. Cena zadawalająca. Osiągi z silnikiem 1350 wręcz zaskakują (Na drugim biegu potrafi (extremalnie!!! i nie polecam !!!!) wycisnąć 90 km/h, 3-130 km/h. Szkoda, ze w Polsce nie ma 1,6 na benzynie :) Auto jest lekkie. Przy starcie trzeba delikatnie obchodzić się z pedałem gazu. Koniecznie należy zmienić opony. Zostały założone "rowerówki", niewprawiona w jeździe osoba na śliskiej nawierzchnii może daleko nie...
3,4
~tomaszn77
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Ogólnie przyzwoite auto, czepiam się szczegółów, których inni w moim autku nie dostrzegają - taka mam naturę
~ziemowit7
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Niestety układ jezdny tego auta psuje jego ogólną ocenę. Samochód jest jednak jak na tą klasę przestronny i komfortowy. Poza tym cieszy dobra jakość wykonania i niska awaryjność.
~w
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
Jeździłem tym autem tylko kilka dni, na co dzień jeżdżę Skodą Fabią II 1,4 16V. Małe, lekkie auto, dużo miejsca w środku, małe spalanie, zrywne, doskonała widoczność. Przeciętna skrzynia biegów i zawieszenie. Bardzo dobre hamulce i wspomaganie kierownicy. Moim zdaniem lepiej kupić Getza niż Skodę Fabię II.
~olgierthyedlina
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
Zgrabne, ruchliwe autko. Za taką cenę i z takim wyposażeniem, nic porównywalnego nie kupisz. Panda, Picanto, Ignis są droższe o 4000-9000 PLN. Aveo ma 1 (!!!) gwiazdkę w NCAP ( Getz ma 4 ). Logan strasznie dużo pali. Getz to wysoka niezawodność, przyzwoita ekonomia eksploatacyjna. Gdyby jeszcze nie ta potrzeba transportu z Korei lub Indii, to cena byłaby jeszcze niższa. Autko godne uwagi dla: 1. Osób dojeżdżających na codzień do pracy; 2. Dla...
~mijan8@wp.pl
Hatchback 1.5 CRDi 88KM 65kW
Polecam auto bo jazda z tym elastycznym silniczkiem jest na prawdę przyjemna. Hamulce już sprawdzone są dobre:))
~joker_nh@op.pl
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Gdyby to autko nie było obłożone takim cłem to mogłoby być hitem na naszym rynku. Miałoby wtedy lepsze wyposażenie a kosztowałoby tylesamo co obecnie. Technicznie nie odstaje od konkurencji i niech się schowają niemieckie auta. Czas koreańskiej tandety się skończył!!!
~sti
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
To jest uzupełnienie oceny - po 5 latach. Z biegiem czasu moja opinia o aucie zdecydowanie się poprawiła. Jest absolutnie niezawodne. Zaliczyłem tylko jedną awarię (o której dalej). Spalanie trochę spadło.
Dziennik kosztów dla Hyundai Getz
8,2
8,6
~Mari 1977
Hatchback 1.5 CRDi 88KM 65kW
To bardzo dobre auto w tej klasie, bije na głowe niezawodnością moje poprzednie \"307\"