Lista ocen Hyundai Getz (398)

~KAMIL
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
JAK NARAZIE BARDZO POLECAM I SŁUŻE INFORMACJA O TYM AUCIE BO NIC NIE WIADOMO CO MOŻE BYĆ PÓŻNIEJ JAK NA RAZIE JESTEM BARDZO ZADOWOLONY I ŻONKA RÓWNIEŻ ( JEJ AUTKO)ZCHĘCAM DO PRZECZYTANIA MOJEJ OPINII. POZDRAWAIM KAMIL 505-555-149
~Arek
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Autko miejskie i na krótkie trasy idealnie, jadąc w dalszą trasę i więcej niż w 2 osoby przydałoby się już coś większego.
3,8
~romcost@wp.pl
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
Ogólnie może być, autko Koreańcom się udało... Jedna uwaga SERWIS HYUNDAIA to PORAŻKA , przy montażu centralnego w tylnych drzwiach całą "tapicerkę" (plastik) porysowali śrubokrętami - rysy po 4cm, ze smaru brudnymi rękami pozostawiali poodbijane palce na dywaniku w bagażniku i plastikowych osłonach słupka przedniego od str. kierowcy, ale co chcieć od MECHANIKÓW, którzy 20-stki nie przekroczyli i nikt poważny ich nie pilnuje...
3,5
~Skoczek1
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Polubiłem to auto, żona tez je lubi. Ale dla siebie bym nie kupił mimo tylu zalet przez głupie wyprofilowanie fotela kierowcy. Nie tyle profil ale bardzo krótkie siedzisko co powoduje mały komfort jazdy na dłuższych dystansach.
~Cosmic
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
Pozytywnie mnie zaskoczyl - nie spodziewalem sie, ze bedzie tak zwawy, jest elastyczny i cichy nawet przy wysokich predkosciach. Minus to zbyt duza konsumpcja paliwa, sporo wyzsza niz podaje producent. (Silnik)
~~WojtekB
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
W tej klasie pojazdów Getz to bardzo ciekawa propozycja, co potwierdzają m.in. testy przeprowadzone przez "Auto Świat" (wypadł lepiej niż VW Polo), jak i inne tego typu ośrodki testowe. Nawet Niemcy nie potrafili znaleźć (a oni nie lubią "koreańczyków") w Getzie żadnych poważniejszych "zgrzytów".
~wujek Plotluś
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Jest to druga ocena po roku użytkowania i pomimo kilku drobnych bolączek (które auto ich nie ma?) stwierdzam, że to dobra firma.
~RAFOO z SOSNOWCA
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Jak za tą cene to niema KONKURENCJI , za 38 tys. kupiłem fure z pełną elektryką , 2xAIRBAG, ABS,wspomaganiem i mocnym silnikiem.
~radeq1
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Bardzo przyjemne auto do miasta dla 5 i na dłuższe trasy dla 4 osób. Wszechstronne i uniwersalne do zastosowania głównie jako pojazd miejski dla młodych ludzi. Bagażnik całkiem sporych rozmiarów ( jak na klasę ). Europejska stylistyka i daleko-wschodnia technologia zostały połączone w bardzo zgrabny sposób. Niewygórowana cena powinnna być jeszcze lekko obniżona przez bogatsze wyposażenie, a wtedy konkurencja leży.

Usterki Hyundai Getz

Hyundai Getz – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~rafał
Hatchback 1.4 97KM 71kW
Generalnie jestem zadowolony z tego autka. Zważywszy na obecne ceny i wyposażenie, uważam, że jest to całkiem niezła propozycja. Ponieważ Getz zaczyna być dla mnie za mały, przymierzam się do Hyundaia i30 kombi.