Lista ocen Hyundai Getz 1.3 MPI 82KM 60kW 2002-2008 (125) - Widoczność

Na liście zabraknie 93 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~adam
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Tylko dobra pomimo dużej przedniej szyby. Ogólnie ok. Porównując do Skody Felicji denerwują mnie grubsze słupki z przodu, przez to śmiertelnie trzeba uważać na pieszych. No i gdy szyba przednia przy słupku jest zabrudzona, to już w ogóle jest kiepsko. Dlatego zawsze mam czystą szybę z przodu. A słupek - to oczywiście trzeba wachlować głową. Tego nie miałem w Felicji. Ale oczywiście przyzwyczaiłem się, bo Getz jest nieporównywalnie lepszy od...
~Piotrek
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Przeszkadzają przednie boczne słupki, szczególnie kiedy skrecamy i ktoś sobie wędruje na pasach - niestety mozna go nie zauwazyc. Ale to kwestia przyzwyczajenia. Szyba z przodu super :-) natomiast do tyłu widocznosc jest podobna jak w innych autach tej klasy - czyli marna, ale za to sa boczne b.duze lusterka - co bardzo pomaga przy cofaniu.
~artur
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
dałem ocenę przecietnie ale nie wiem czy to i tak nie za dobra ocena po pierwsze, widoczność do przodu ograniczone przez przednie słupki po drugie, tylna szyba zbyt mała po trzecie, lusterka zewnętrzne zbyt mocno oddalają, powstaje wrażenie, że pojazd jadący za nami jest daleko a w rzeczywistości jest inaczej
~Wrak
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Jakoś dziwnie sie jedzie. NIe widać przodu auto. Pewnie trzeba się przyzwyczaić. Mnie się łatwiej jeżdziło dużo większą Mazdą 3, też z wypożyczalni - tydzień wcześniej. (Ale w tej Maździe tragiczny brak miejsca na prawą nogę kierowcy - gorzej niż w Pandzie). Do tyłu w Hyundaiu to katastrofa.
~RAFOO z SOSNOWCA
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Przednie słupki zasłaniają , szczególnie pieszych na przejściu, ale można się przyzwyczaić.Plus za bardzo duże lusterka boczne, martwe pole praktycznie nie występuje.Duże boczne szyby (mam wersje 3-d) dają świetną widoczność na boki.Ciężko wyczuć przód przy parkowaniu ponieważ wogóle nie widać obrysu maski.
~iksmada55-48@go2.pl
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
W toku dotychczasowej eksploatacji samochodu jedynie na samym początku miałem niewielkie obawy z widocznością podczas cofania samochodu do tyłu.Obecnie jak wykorzystuje się przy cofaniu lusterka boczne samochodu nie mam żadnych problemów.
~~WojtekB
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Te słupki...Ich szerokość słuszna dla bezpieczeństwa podczas zderzenia, podcza miejskich manewrów skraca pole widzenia, ale można się przyzwyczaić. Lustra wyborne, tył ścięty - więc nie przeszkadza aż tak duże pole zagłówków na tylnej kanapie.
~www
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Dobrze do przodu - trochę przeszkadzają dość szerokie słupki (szególnie przy skręcie w lewo). Trzeba przyzwyczaić się do tego, że z miejsca kierowcy nie widać dzioba pojazdu. Do tyłu też nieźle szczególnie, że samochód wyposażono w naprawdę dobre lusterka.
~Reyert
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Znów małe auto, ale parkowanie nie należy do przyjemności. Ciężko wyczuć przód auta którego wgl nie widać, do tego szeroki słupek C. Może tak jest i u konkurencji. Nie wiem. W każdym razie po roku dalej nie moge wyczuć auta.
~pkzabrze@go2.pl
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Bardzo dobry widok do przodu, lusterka duże i bardzo dobra w nich widoczność, jedyny mankament to przednie słupki – są tak umieszczone że często na łagodnych zakrętach przysłaniają widok na dalszą część jezdni