Lista ocen Hyundai Getz 1.3 MPI 82KM 60kW 2002-2008 (218)

~skoczek
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
To jest kolejna ocena po roku. Poprzedniej nie modyfikuję bo zapomniałem kodu.
~Max
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Jak na wysokich obrotach to całkiem sprawnie sie porusza. (Silnik)
3,2
~jerzy
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Samochód dość dobrze się prowadzi, ma jednak fabrycznie zamontowane fatalne opony, na wyższych obrotach jest bardzo głośny, poważną wadą jest wysokie zużycie paliwa niezależne od stylu jazdy, w wyposażeniu brak regulowanego trybu pracy wycieraczek szyby przedniej (tego już nie widziałem od 20 lat), nie wspomnę już o braku obrotomierza
4,1
~komorfil
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
w tej klasie super. I zdecydowanie najładniejsze! Żona chciała Fabię, ale zmieniła zdanie.
3,5
~Darek
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
kłopoty z zamontowaniem radia - najlepiej fabryczne, kiepskie plastiki podatne bardzo na zarysowania, ogranicznona gwarancja do 3 lat na blachę dachu oraz podwozie samochodu, na nierównościach trzeszczy deska w badażniku.
~Igiel53
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Przed Hyundaiem Getzem jeździłem (nowymi)- Fordem escortem, Skodą faworit i Fiarami. Nie umywają się do Hyundaia. Następnym autem kupionym przeze mnie też będzie jeden z modeli Hyundaia, na razie jeszcze nie wiem jaki bo jeszcze mam zamiar pojeździć Getzem.
~kknt
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
biegi wchodzą lekko, ja osobiście nie mam kłopotów z wstecznym choć czytałem opinie innych , którzy mają problem (Skrzynia biegów)
3,2
~fiman@op.pl
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Za ciężkie do miasta - sporo pali w mieście. W trasie nieźlej jedzie ale mały bagażnik. Mała funkcjonalność jak na polskie warunki. Nie polecam.Panda do miasta. Astra, Fabia na trasę
~Rafał
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
W tej cenie, pełna opcja z ABS i A/C /42 tys/ nie ma alternatywy na rynku. Jeżeli ktoś się zastanawia nad zakupem ... kupić! Dynamiczny silnik, małe spalanie, łatwość prowadzenia ... same pozytywy. Tylko drobiazg ... gumy do wymiany - reszta REWELACJA :D
Dziennik kosztów dla Hyundai Getz 1.3 MPI 82KM 60kW
7,8
9,5
~Tomitek
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Jeździłem Uno 1.0 , więc teraz jest o niebo lepiej, wygodne, nieźle wyposazone autko (wersja elegance), Dla 2-osobowej rodziny idealny.