Lista ocen Hyundai Getz 1.3 MPI 82KM 60kW 2002-2008 (218)

3,8
~~Igiel
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
fotele przednie mogłyby mieć większą możliwość dopasowania do sylwetki i komora silnika mogłaby być bardziej wyciszona od wnętrza samochodu (co daje się we znaki przy szybszej jeździe) Poza tym powinno się zwracać większą uwagę przy montażu na drobne detale, bo one w czasie eksploatacji najwięcej dają się we znaki. Ogólnie samochód ładny dobrze wyposarzony i można czerpać przyjemność z prowadzenia go.
3,6
~marecki_lubin
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Ogólnie w porządku za dużo pali. Chyba dlatego że waży aż 1060kg ważyłem na wadze. Wiele innych samochodów waży o dobre 200kg mniej.
~Marko
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Samochód dobry, godny polecenia innym.Przestronny,wygodny,dobry silnik,jakościowo nieżle wykonany i ładny.Jezdzi się nim bardzo dobrze.
3,5
~m_b16@wp.pl
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Jestem troszkę rozczarowany po 7 m-cach użytkowania tego auta. Zakupu dokonałem przede wszystkim po wnikliwej forum internetowych i pozytywnych opini użytkowników oraz lekturze branżowych czasopism. Zdecydowana większość była pozytywna, tymczasem ja raczej nie poleciłbym nikomu tego auta.
~chołek
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Dobry samochód z super wyglądem, niezłym silnikiem o dobrych osiągach i niskim zużyciu paliwa, czepić się można jedynie jakości plastików (ale nic nie piszczy ani trzeszczy). Jeśli nie jesteś zakompleksionym snobem to szczerze polecam :-)
~Alek
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Rewelacja! Świetne autko z charakterkiem, za przyzwoitą cenę, i zwracające uwagę - bo niewiele takich jeździ :)
~RAFI
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Ciekawe autko - wmiarę wygodne , z niezłym kopem , lecz trochę zbyt łapczywe na benzynkę. Wycieraczki są kompletnie do bani - piszczą i mażą ! PORAŻKA!
3,6
~mephisto11@wp.pl
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Generalnie wolałem swojego Lanosa 1,6 DOHC. Był naprawdę mocny, chociaż już wysłużony. Getz w środku jest wykończony przeciętnie, zdarzają się wady w wykończeniu aut odbieranych w salonie (np. pęknięte plastiki itp), koniecznie proszę zwracać na to uwagę. Opony KUMHO są do bani, generalnie auto przenosi do kabiny odgłosy opon, żre dużo benzyny (za dużo). Dla mnie sprawia wrażenie jakby miało się rozpaść. To mój pierwszy i ostatni Hyundai....
~krz
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Bardzo wysoka kultura pracy. Do jazdy spokojnej i neutralnej nadaje się idealnie. 5 bieg od 70 na godzinę - bez szarpania i nadmiernej ospałości, (Silnik)

Usterki Hyundai Getz

Hyundai Getz – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~krzyr
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Do 110 km/h bardzo cichy. W mieście nie słychac jak pracuje. Przy dynamicznej jeździe potrafi dużo spalic ale zapas mocy przydaje się. (Silnik)