Lista ocen Hyundai Getz 1.3 MPI 82KM 60kW 2002-2008 (218)

~palkafarm
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Zgrabny, zwrotny samochodzik, chociaż jak na miasto to kosztowny w związku ze spalaniem. reszta praktycznie bez zarzutu.Idealny dla kobiet,świetnie pomieści zakupy :)ale też przewoziąłm nim większe przedmioty i po złożeniu siedzeń powstaje całkiem niezła przestrzeń.
~wpyszynski@poczta.onet.pl
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
W zasadzie jestem zadowolony z tego autka, i oprócz powyższych uwag innych nie mam.
~szymczyki@neostrada.pl
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Bardzo fajne auto. Małe,łatwo nim zaparkować w mieście a za razem dużo miejsca w środku.Jeśli nie będzie się psuł to polecam.
~Igor
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
5 z minusem za 5 bieg i skrzypiące gumki połki nad bagaznikiem.
~piknik
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Bardzo fajne autko. Wygodne. Przyjemne w prowadzeniu. Z wyglądu też prezentuje się nieźle. Cena jak to cena, zawsze mógłby być tańszy
~Konrad.B.N.
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
bardzo udany, skromny, dobrze "skrojony" samochodzik. Mam pretensje do Hyundai Polska, że nadzyczaj słabo reklamuje ten samochód. No i żal, że fabryka powstała na Słowacji, a nie w Polsce.
~gumis9922
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
samochód naprawdę godny polecenia nic się nie psuje, niskla cena, przestronny, niezle wyposażony ,dobrze sie prowadzi, w miare ekonomiczny, a pogłoski że samochody koreanskie to jednorazówki to przeszłośc
~zadowolony
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Jak się jeździ normalnie to jest cicho i przyjemnie, jak się chce poszalecto przyjemnie posłuchać głośnego pomruku (Silnik)
3,8
~Paweł
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Samochód dla niewymagających, budżetowy dla młodego małżeństwa z budżetówki, ew. 2 w rodzinie dla Pani Domu na zakupy. Idealny do miejskiej dżungli. Jak kupię nowe (większe) to zostanie w rodzinie do śmierci (jego).
Dziennik kosztów dla Hyundai Getz 1.3 MPI 82KM 60kW
7,8
9,5
~zeno śląskie
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
jest to porostu dobry mały "duży" samochód. Poprzednio miałem seata ibizę uważam iż hyundai jest lepszy.