Lista ocen Hyundai Getz 1.3 MPI 82KM 60kW 2002-2008 (218)

~wojwojtek@interia.pl
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Bardzo udane autko , można go polecać innym , oczywiście mając na uwadze - segment - w którym występuje . Największym mankamentem dla mnie jest wentylacja , latem , bez atermicznych szyb , aby się nie "ugotować" muszę uchylać przednią szybę i na trasie zamiast słyszeć miły dla ucha pomruk silnika , muszę słuchać świstu powietrza ( nie jestem fanem słuchania radia tak głośno , aby wszyscy wokół go również słyszeli , a niekiedy nawet -...
~pietrzykowski@kancpraw.com.pl
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
gdyby jeszcze w cenie był ABS to Getz cenowo europejskich konkurentów biłby conajmnie o 3-4 tyś. Ale i tak znaleźć nowy samochód klasy B z przyspieszeniem 11,5 s do setki i klimatyzacja za cenę 39 tyś. jest ciężko (może poza kią jest to niemozliwe).
~Wojtek
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Bez konkurencji na rynku. Przeanalizowałem większość aut na rynku w segmencie B.
~Tomi.
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Najbardziej udany model Hyundaia do tej pory, może dopiero model i30 na bazie kia ceed to zmieni.
~RAFAŁ
BARDZO FAJNE AUTKO JAK ZA TE PIENIĄDZE !!! POLECAM
~Grześ
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Jeżdżę codziennie ok 100 km, do warsztatu trafiłem 1 raz z własnej winy bo na czas nie wymieniłem filtra gazu, no i oczywiście na przeglądy i zmiany opon
~skoczek 2
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
za całokształt dobrze z plusem. Gdyby były lepsze przednie fotele to byłoby doskonale.
~Meander
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Samochód b.dobry - w swej klasie doskoały do wyjazdów wakacyjnych - dla dwóch osób oraz do codziennej eksploatacji w mieście
~iksmada55-48@go2.pl
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Samochód bezpieczny,o pojemnym i funkcjonalnym wnętrzu,bardzo sprawnym technicznie silniku,posiadający dużą niezawodność i sprawność.

Usterki Hyundai Getz

Hyundai Getz – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Mario
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
jeżeli miałbym powtórnie wybierać to kupiłbym poprostu Gatzusia.......oczywiście czerwonego :))))))))))))