Lista ocen Hyundai Getz 1.3 MPI 82KM 60kW 2002-2008 (136) - Silnik

Na liście zabraknie 82 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Konrad.B.N.
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
między 3000 - 3500 słychać silnik, ale nie jest to dokuczliwe. Powyżej 120 km - cicho. Ciągnie spokojnie do maksymalnej prędkości. Poza tym silniczek niezawodny.
~ania
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
obiecałam, że ocenię autko po większym przebiegu dziś mam już 42000km i podnoszę ocenę Naprawdę jestem bardzo zadowolona poza tym spalaniem ale.... nie jest aż tak źle
~rafie@poczta.onet.pl
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Jeździłem mocniejszymi przez 10 lat ale nie narzekam. Jest wystarczający do normalnej jazdy chociaż klimatyzację trochę się "czuje". Cichy. Wyprzedzanie bezproblemowe.
~stomper
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Jeśli używany wyłącznie do jazdy po mieście - trochę za dużo pali, ale przy jeździe mieszanej już jest OK. Na trasę (bez szaleństw) wystarczający. Moc i elastyczność-bdb.
~wujek Plotluś
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Na wyskoich obrotach ładnie przyspiesza, do ok. 2500 dość mułowaty. ale biorąc pod uwagę masę autka i pojemność silnika, ogólnie oceniam dobrze. Elastyczność ok.
~Reyert
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
1.3 jest żwawe, choć trzeba je kręcić, pali mało i nie psuje się. Na 10tys km pożarł mi z 0,3l oleju. Do tego jak dla mnie całkiem przyjemnie brzmi.
~krz
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Bardzo wysoka kultura pracy. Do jazdy spokojnej i neutralnej nadaje się idealnie. 5 bieg od 70 na godzinę - bez szarpania i nadmiernej ospałości,
~krzyr
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Do 110 km/h bardzo cichy. W mieście nie słychac jak pracuje. Przy dynamicznej jeździe potrafi dużo spalic ale zapas mocy przydaje się.
~iksmada55-48@go2.pl
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
silnik wkręca się na obroty zgodnie z danymi producenta,jest cichy,jedynie powyżej 130 km/godz. jest trochę głosniejszy.Do tej pory silnik mnie nie zawiódł.
Dziennik kosztów dla Hyundai Getz 1.3 MPI 82KM 60kW
7,8
9,5
~Mario
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
jestem zadowolony, silnik dość dynamiczny szczególnie gdy przesiadamy sie ze słabszego modelu, ale w trakcie uzytkowania człowiek przywyknie i chaciałby więcej