Lista ocen Hyundai Getz 1.3 MPI 82KM 60kW 2002-2008 (136) - Silnik

Na liście zabraknie 82 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wujek Plotluś
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
dość żwawy, ale na wysokich obrotach. Wierzcie lub nie, ale na czeskiej autostradzie gnałem moim hultajem 190 km/h- aż się sam przeraziłem !!!
~radeq1
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
świetnie przyspiesza, w mieście zadowalająca kultura pracy, ale na autostradzie przy wyprzedzaniu TIR-ów mogłoby być troszeczkę szybciej.
~Gumiś
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Mało elastyczny na wyższych biegach, zwłaszcza podczas wyprzedzania, trzeba przekroczyć 3700 obr/min żeby odpychał się żwawo, cicha praca silnika.
~tomaszn77
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Do ok. 60 tysięcy wszystko było OK. Aktualnie zmagam się z szarpaniem po odpuszczeniu gazu - opisze dokładnie w sekcji usterek
~skoczek 2
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Stary silnik 12v podobno wytrzymały - zobaczymy - auta sprzedawać nie zamierzam, zostanie jako drugie do 15 lat.
~ziggytoja@interia.pl
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Silnik 1,3 sprawuje sie dobrze, nie najezdził sie ale jest juz dotarty i bardzo milo mnie zaskoczył na trasie.
~Michał
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
W porównaniu z innymi nie jest źle jak na silnik 1,3. Trochę głośny ale nowa Yariska 1.0 jast znacznie głośniejsza .
~Mick
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Znakomity silnik (1.3), zarówno w mieście jak i na trasach. Przy starcie na światłach wyprzedzam wszystkich :).
~_nowy_
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Lubi wysokie obroty. Ponieważ mam mały przebieg, więc nie przekraczam 3500 obrotów. Na niskich obrotach trochę słabo się zbiera.
~wicharek
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Zachowuje się jak silnik 1,3 z lat 80/90 ub. wieku. powyżej 3000 obr. można wyłączyc radio bo i tak sie nic nie usłyszy.