Lista ocen Hyundai Getz 1.3 MPI 82KM 60kW 2002-2008 (136) - Silnik

Na liście zabraknie 82 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kuzak
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Wcześniej jeździłem samochodem z większym silnikiem i trochę się "rozpuściłem" Do miasta wystarcza w zupełności, na trasię spokojnie można przycisnąć ale mi brakuję trochę elestyczności - redukcja przed wyprzedzaniem.
~Stimo
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Silnik o pjemności 1.3 ma 82 KM, mogło by być więcej. Nie jest mułowaty ale przesiadka z auta o 100 KM silniku jest odczuwalna. Za to bardzo kulturalnie pracuje. 3500 obrotów na 4 biegu i mam 100 km/h. Ale trzeba dobrze wyregulować.
~brumar@op.pl
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Jak na 82 kM z 12V całkiem nieźle. Silnik pracuje bardzo cicho (do 120 km/h). Na biegu jałowym praktycznie go nie słychać. Żadnego problemu przy wyprzedzaniu, co naturalnie ma duży wpływ na nasze i innych bezpieczeństwo.
~Brayli
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Przy tej masie własnej 1.3 naprawdę pcha to autko do przodu, lekko gaz i auto zauważalnie przyspiesza. 160km/h na autostradzie osiąga naprawdę łatwo, niestety ekonomia jazdy to max 120km/h.
~artur
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
lubi wysokie obroty ale nie dławi się, gdy jadę na wysokim biegu przy stosunkowo niskiej prędkości mam porównanie tylko z fiatami ale przyznam szczerze, że w fiatach eleastyczność jest o wiele lepsza
~grzesiek
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Średnio. Osiągi - jak na tą cenę b. dobrze. Kiepska elastyczność - wystarczy pobawić się dodawaniem i puszczaniem gazu na jedynce, czy poeksperymentowac z wyprzedzaniem na trasie.
~Karol
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Silnik zamula ale jak się rozpedzi powyżej 120 to jest spoko przyspieszenie jechałem maxymalnie 180. Ale ten hałas.... Mimo hałasu nie narzekam. To auto za 3000 zł
~sti
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Jak poprzednio - nie żyje poniżej 2 tys. obrotów, najlepiej się zbiera przy 4-5 tys. Zaczął troszkę więcej brać oleju. Do jazdy miejskiej osiągi całkowicie wystarczające.
~sti
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
O jeździe poniżej 2 tys. obr. można zapomnieć. Wtedy sie tylko turla. Zaczyna jechać powyżej 3 tys., ale z kolei powyżej 4 tys. już jest głośno. Przyspieszenie bardzo przeciętne.
~ziemowit7
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
82 konny silnik sprawuje się dobrze w tak małym samochodzie. Silnik jest cichy, lecz niezbyt żywy do 3000 obrotów. Powyżej 3000 świetnie ciągnie, ale zaczyna hałasować.