Lista ocen Hyundai i30 I CW (95) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 65 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dżyszla
CW 1.4 DIHC CVVT 109KM 80kW
Bardzo ładnie trzyma się drogi (szczególnie w porównaniu do mojej poprzedniej Thali). Na początku standardowo w tym modelu klejenie odbojników amortyzatorów - w ramach gwarancji.
~mi3lon@gmail.com
CW 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Zawieszenie zestrojone poprawnie. Kompromis między komfortem a odrobiną sportu. Zakręty trzyma dobrze nawet przy wyższych prędkościach ale słabo wybiera poprzeczne nierówności.
~tutturek
CW 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
auto prowadzi się bardzo dobrze (mimo dość wąskich seryjnych opon 185/60, w przyszłym roku planuje zmianę na 16 cali), hamuję jak dla mnie rewelacyjnie, komfort znośny
~tomnow 2720
CW 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
jest dość twardy, ale ja to lubię, jedyna wada, to mało precyzyjny układ kierowniczy, więc po zakrętach się szybko nie pojeździ. No ale to auto rodzinne a nie rajdowe.
~kopernik
CW 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Ani twardy ani miękki. W sam raz na nasze drogi. Na autostradzie wymaga uwagi ale tych to mamy jeszcze niewiele. To nie jest niemiecki twardy samochód. Pupy se nie obijemy ;)
~paawel
CW 1.6 CRDi 115KM 85kW
Zawiecha mechanicznie bez zarzutów, nie robiłem nic jeszcze. Czasami auto potrafi być głośne na nierównościach, jednak nie jest to regułą.
~achuaz
CW 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
układ kierowniczy niezbyt precyzyjny, po 1 roku wymiana calej przekladni kierowniczej 2 krotne podklejanie odbojow amortyzatorow - przypadlosc hyundai
~dexth
CW 1.6 CRDi 90KM 66kW
Bardzo dobrze się trzyma drogi. kiedy pierwszy raz wsiadłem wydawało mi się, ze kierownica zbyt lekko chodzi, ale po przejechaniu 100 km przyzwyczaiłem się
~Mariusz
CW 1.6 CRDi 90KM 66kW
Bardzo dobrze trzyma się drogi.Nie za miękkie i nie za twarde.Dobre wspomaganie zależne od prędkości.Tylko 4 za pukające odbojniki ale tylko w zimie.
Dziennik kosztów dla Hyundai i30 I CW
6,2
~ksks3@interia. pl
CW 2.0 143KM 105kW
Nie zbyt twarde i nie zbyt miękkie. To taki kompromis z \"przechyłem\" na komfort. Lepiej nie brać ciasnych łuków przy 120km/h, ale za to jak wygodnie.
Hyundai i30 I CW