Lista ocen Hyundai i30 I CW (95) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 65 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~szcześliwy zbywca auta
CW 1.6 CRDi 115KM 85kW
amortyzatory firmy SACHS wysiadły po 37000km i 22 miesiącach Hyundai Motor Poland przewiduje rok gwarancji lub 40tyś km koszt naprawy to 2500 brutto ,brak możliwości reklamacji w ramach rękojmi
~kmiecz
CW 1.6 CRDi 115KM 85kW
Be z problemów i zastrzeżeń. Podobnie jak do innych aut tak i do tego trzeba się przyzwyczaić. Kierownica mocno prostuje koła, na zakrętach trzeba go dobrze trzymać bo nowego użytkownika wynosi.
~piejar@poczta.onet.pl
CW 1.6 CRDi 90KM 66kW
Nie narzekam, nie mam stuków (jak inni) zawiech trochę hałasuje ale to chyba kwestia wyciszenia. Ogólnie jestem zadowolony choć Xsara miała lepsze zawieszenie (kiedy jeszcze nie było tak wytrzaskane jak teraz)
~gummi_cezar@poczta.onet.pl
CW 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Wszystko wydaje się w porządku. Raz zarzuciło tyłem, ale to było na śniegu przy skręcie o 90 stopni. Do ideału brakuje jedynie ESP, dostępnego albo w najdroższej wersji albo na specjalne zamówienie.
~rafi
CW 1.6 CRDi 115KM 85kW
Na minus: zbyt sztywny, za niski na nasze warunki, głośne zawieszenie. Na plus: pewne zachowanie w zakrętach, przewidywalny, dobrze działające wspomaganie elektryczne słabnące wraz ze wzrostem prędkości.
~Greg
CW 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Wyważony, nie za miękki nie za twardy, aczkolwiek zawieszenie delikatne. Wielowachacz z tyłu, padają łączniki stabilizatorów, tuleje. Praktycznie co chwilę coś stuka i puka.
~Leon_Wlkp
CW 1.6 CRDi 115KM 85kW
Bardzo trwały, dość twardy tylko eksploatacja wymieniłem kilka razy końcówki drążków kier i raz łacznik stabilizatorów. Ale mamy drogi z dziurami a ja często jeżdźę po budowach.
~Leon_Wlkp
~Geronimo
CW 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
W predkosciach dopuszczalnych (a staram sie nie przekarczac 130) prowadzi sie b.dobrze choc nie jest to auto sportowe wiec nie liczcie zna osiagi i przyczepnosc aut coupe.

Usterki Hyundai i30 I

Hyundai i30 I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~qp
CW 1.4 DIHC CVVT 109KM 80kW
focus jest nieco lepszy - twardsze wspomaganie kierownicy, lepsze trzymanie drogi. Do tego kultura silnika tdci w focusie - całosc daje lepszy obraz jazdy ponad 110 km/h
Hyundai i30 I CW