Lista ocen Hyundai i30 I Hatchback (213) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 107 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jacek
Hatchback 1.6 126KM 93kW
Na poczatku byly trudnosci z wrzuceniem wstecznego/wg mnie zle zrobiony mieszek,zbyt nisko/W tym momencie juz sztuka zostala opanowana i biegi wchodza bardzo przyjemnie.
~Tomasz
Hatchback 1.6 126KM 93kW
Jeździłem wieloma samochodami, Golf II miał już lepszą skrzynie. Biegi są krótkie, trzeba się "nawiosłować" a na 5tce silnik wyje od 110 km/h
~przwas
Hatchback 1.6 CRDi 90KM 66kW
Za krótkie przełożenia, pomyłka jeżeli chodzi o 6 bieg w tym samochodzie (za małą moc do 6) - raczej polecam wersje 5 biegowe lepsze zestopniowanie.
~pawelzielony
Hatchback 1.6 CRDi 128KM 94kW
bardzo dobra skrzynka. Krótkie przełożenia można trochę poszaleć :). Jedynym minusem dla mnie jest podciągany wsteczny... wolał bym prawo tył ale ...
~Igor
Hatchback 1.6 CRDi 90KM 66kW
Byłoby 5 pkt gdyby sporadycznie nie haczyła. Minęło 4 lata i biegi dalej wchodzą z charakterystycznym \"kliknięciem\". Bardzo to lubię.
~andrzej@bielizna.home.pl
Hatchback 1.4 109KM 80kW
Gdyby nie hacząca jedynka i dwójka(ta rzadziej) byłoby dobrze. Wyższe biegi można wrzucać jednym palcem. Troszkę brakuje 6 biegu. Poza tym ok.
~miccal4
Hatchback 1.6 CRDi 90KM 66kW
jest, i nie sprawia większych łkopotow, czasem raz na miesiąc moze wsteczny trzeba nie co zaakcentować ale naprawdę rzadko wiec jest jak najbardziej ok!
~Wiewiór
Hatchback 1.6 CRDi 128KM 94kW
Problemy z wbiciem jedynki i wstecznego. Poza tym wszystko ok. I to wspaniałe kliknięcie przy zmianie biegów. Gałka zmiany biegów cudowna i pasuje do ręki.
~nelk3@interia.eu
Hatchback 1.4 109KM 80kW
Ogólnie da się przeżyć,trochę haczy 5 lecz redukcji biegu. ciężko wchodzi również wsteczny. Skrzynia to najsłabszy punkt tego samochodu.

Usterki Hyundai i30 I

Hyundai i30 I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Mirek
Hatchback 1.6 126KM 93kW
Wsteczny bardzo często nie wchodzi prawidłowo, od dwójki do piątki bez zastrzeżeń choć ogólnie nieco toporna skrzynia. Mazda 3 to to nie jest.
Hyundai i30 I Hatchback