Lista ocen Hyundai i30 I (308) - Widoczność

Na liście zabraknie 220 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Borówa z Łodzi
CW 1.6 CRDi 90KM 66kW
Idealna, auto bardzo dobrze przeszkolone, nie ma problemu z widocznością do przodu, tylko podczas cofania trzeba się nauczyć oceniać odległość od przeszkody, ale to już kłopot przy każdym aucie.
~pedros
Hatchback 1.6 CRDi 128KM 94kW
Z przodu luksus, do tyłu bardziej niż przyzwoicie (mimo, że hatchback), lusterka bardzo sprytne - trójkatne, w trakcie cofania widziałem w nich tylne krawędzie samochodu. Jak dla mnie czujnik cofania zbędny.
~Wojciech
Hatchback Facelifting 1.4 DOHC 109KM 80kW
Widoczność bardzo dobra, aczkolwiek auto jest dosyć nisko osadzone, co przy zwykłych krawężnikach wymaga sporo myślenia, czy auto zajedzie, czy najedzie na krawężnik.
~pavlo_
Hatchback Facelifting 1.6 CRDi 90KM 66kW
Duże lusterka boczne, nie za szerokie słupki .. Dla mnie widoczność bardzo dobra. Parkowanie tyłem również nie stanowiło jakiegoś problemu nawet mimo braku czujników cofania.
~skwarka1969
CW 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Ogólnie OK, choć grube słupki przednie utrudniają widoczność przy skręcie w lewo, zaś widoczność do tyłu...cóż, ja cofam na lusterka , więc nie ma to dla mnie aż takiego znaczenia
~bili74
Hatchback 1.6 126KM 93kW
duza przednia szyba, swietne lusterka -super, tylne okienko- raczej dizajnerski bajer- niczemu nie słuzy, nie kierowcy, tylne okna ida do gory ograniczajac widocznosc
~ljd@onet.eu
CW 1.6 CRDi 90KM 66kW
Do przodu i na boki jest rewelacja, trochę gorzej do tyłu, niestety nie mam czujników parkowania i parkuję na wyczucie co widać po zderzaku. Ale ma świetne lusterka.
~ToMeK
Hatchback 1.4 109KM 80kW
Znacznie lepsza widoczność niż w nowym megane i golfie 6. nie mam czujników parkowania ale nie stanowi to najmniejszej przeszkody. Widoczność jest jedną z lepszych w tej klasie aut.
~hex
CW 1.4 DIHC CVVT 109KM 80kW
nie mam z tym najmniejszych problemów, duże lusterka, chociaż tylna szyba trochę przybliża - zawsze wydaje mi się że mam mniej miejsca za samochodem niż jest w rzeczywistości

Usterki Hyundai i30 I

Hyundai i30 I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Landsberg
CW 1.6 CRDi 115KM 85kW
Widocznośc jest bardzo dobra. Lusterka boczne zostały zaprojektowane z głową. Dodatkowo wycieraczki szyby przedniej są poniżej linii szyby co znacznie poprawia widoczność.