Lista ocen Hyundai i30 II (19)

~Kammbel
Wagon 1.6 GDI 135KM 99kW
Przesiadłem się z i30 I-szej generacji i byłem w szoku porównując komfort jazdy. Pozycja kierowcy wygodna, na trasy super, zawieszenie bardzo komfortowe, przejeżdżając po tej samej drodze moim puntem dopiero zauważam nierówności
~Olo krzyżak
Wagon 1.6 GDI 135KM 99kW
Zawsze miałem kombi i to był priorytet przy kolejnej zmianie. Kolega zwrócił moją uwagę właśnie na i30. Ale patrząc na zdjęcia wydawał mi się mały no co najwyżej średni. Z ciekawości pojechałem do salonu żeby się przymierzyć. Usiadłem w fotelu kierowcy wyregulowałem na wysokości, odległości i następnie usiadłem z tyłu za kierowcą. Jakież było moje zdziwienie, że z tyłu jest tyle miejsca (mam 183 cm i 100 kilo wagi) byłem w szoku gdzie to...
~mar_ekk
Hatchback 5d 1.6 GDI 135KM 99kW
Samochód jak na razie - podkreślam cały czas, ponieważ to raptem 5 000km, a tozdecydowanie za mało by obiektywnie ocenić samochód - bardzo dobrze. Oczywiście każdemu nie dogodzi, jednak nowy i30 prezentuje się znakomitą stylistyką, której próżno szukać u konkurencji. Ponadto przestrzeń wewnątrz - przód/tył - jest wystarczająca na bardzo wygodną jazdę w 4 osoby dorosłe, w 5 osób jechałem raz po mieści i to krótko jednak nikt nie narzekał na...
~Lukasz
Wagon 1.6 GDI 135KM 99kW
auto kupiłem w Czechach gdzie mieszkam. Jestem pierwszym właścicielem. Specjalna wersja wyposażenia łącznie z czujnikami i kamerą cofania, podgrzewanymi fotelami, klima manualna, 6 poduszek, podwójna podłoga, chłodzony schowek, dzienne światła LED, BT z komendami głosowymi, USB, 3 gniazda 12V a to wszystko za jakieś 52 000 PLN (w Czechach ceny są trochę inne i do tego duża zniżka od sprzedawcy)
~foxter
Hatchback 5d Facelifting 1.6 GDI 135KM 99kW
To co mi się podoba i co uważam za atuty i30stki: design, funkcjonalność - wszystko na swoim miejscu, silnik no i przede wszystkim wykończenie wnętrza - wszystko na prawdę solidnie wykonane z niezłych materiałów (deska rozdzielcza, przesuwany podłokietnik to jest to!, komfortowe siedzenia) - mam wersję comfort, stąd może moje odczucia, ale na prawdę wykończenie wnętrza jak dla mnie super!
~s_s_
Wagon Facelifting 1.6 GDI 135KM 99kW
Bardzo dobry samochód. Bezawaryjny. Jedyny minus to niezbyt wygodne /dla mnie/ fotele, tzn. zbyt miękkie. Ocena 5 gwiazdek na tle konkurentów w tym segmencie (kompakt kombi 70 tys zł)
~zaq1
Po 18 000km. Pod względem wizualnym perfekcja, prowadzenie poprawne,
4,1
~Monika
Wagon Facelifting 1.6 GDI 135KM 99kW
Całokształt jest ok. Z plusów: bezawaryjny, kompaktowy ale pakowny i przestrzenny. elektronika w porządku, zawieszenie twarde ale solidne, Z minusów: słaby lakier, plastiki w środku ciut za twarde, układ jezdny mało precyzyjny, grzanie mogłoby być mocniejsze i bardzoej precyzyjne.
~sikor
Hatchback 5d Facelifting 1.6 GDI 135KM 99kW
Autem jeżdżę od 1,5 miesiąca. Duuużo dobrych opinii się naczytałem, lecz "dynamiczny silnik" to abstrakcja. Silnik 1,6 GDI każe nam wydorośleć i kulturalnie obchodzić się zarówno z autem, jak i pozostałymi użytkownikami dróg. Startowanie ze świateł ze starym golfem 1,9 tdi, niestety lepiej odpuścić. Po utemperowaniu temperamentu... mimo wszystko gorąco polecam maszynę.

Usterki Hyundai i30 II

Hyundai i30 II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~freon
Wagon 1.6 GDI 135KM 99kW
Design - każdy kto się interesuje tym modelem wie - wyrazisty:) Dodam, że jest to rocznik 2016