Lista ocen Hyundai Santa Fe I 2.0 CRDi 4WD 113KM 83kW 2001-2006 (14) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 36 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mc_abra@op.pl
Terenowy 2.0 CRDi 4WD 113KM 83kW
Cichy silnik i podzespoły, słychać co prawda opływający wiatr szczególnie przy wyższych prędkościach, ale to wina gabarytów. Decydując się na taki samochód wiadome jest, że będzie on nieco głośniejszy niż przyklejone do asfaltu limuzyny. W końcu samochód ma współczynnik oporu powietrza jak wiktoriański kredens więc nie ma się co dziwić. :) Ja jestem zadowolony. Wcześniej miałem Vectrę z tego samego roku w dieslu i mimo gabarytów Santa Fe jest...
~emmanuelek
Terenowy 2.0 CRDi 4WD 113KM 83kW
Silnik słychać. Zwłaszcza przy przyspieszaniu. Ale nie przeszkadza. Powyżej 100 silnika już nie słychać a szumy nie są ostre i nie przeszkadzają. Przy 150 można swobodnie rozmawiać przez telefon. Trochę tez słychać zawieszenie. Ale może mam wybite :-)
~krzysiekf06
Terenowy 2.0 CRDi 4WD 113KM 83kW
Bardzo głośny! kilka razy jechałem z siostrą Seatem Leonem 1.9 TDI to pytałem czy jej silnik nie zgasł bo tak cicho było w aucie w porównaniu do Hyundaia
~peha4
Terenowy 2.0 CRDi 4WD 113KM 83kW
Jeżeli chodzi o ciszę to szaleństwa nie ma ,ale tragedii też nie.Być może silniki benzynowe pracują ciszej.No cóż jest jak jest...
~zbyszek
Terenowy 2.0 CRDi 4WD 113KM 83kW
przy dużych prędkościach nie słychać jakoś specjalnie silnika, ani żadnych szumów
~admet39@wp.pl
Terenowy 2.0 CRDi 4WD 113KM 83kW
Do 80-100 km/godz i równej drodze - ok Dalej troche gorzej - ale można wytrzymać
~zackart
Terenowy 2.0 CRDi 4WD 113KM 83kW
Poza przyjemnym mruczeniem diesla zadne dzwieki nie psuja radosci z jazdy.
~malytop@op.pl
Terenowy 2.0 CRDi 4WD 113KM 83kW
Czasem coś zatrzeszczy, ale to w większości zasługa skórzanej tapicerki.
~obiektywny
Terenowy 2.0 CRDi 4WD 113KM 83kW
Tak jak pisałem przy silniku - wyciszenie super.
~adam
Terenowy 2.0 CRDi 4WD 113KM 83kW
wyciszenie moglo by byc lepsze ale bez tragedi