Oceny Hyundai Santa Fe I Terenowy 2.0 CRDi 4WD 113 KM 83 kW

Najnowsze oceny Hyundai Santa Fe I Terenowy 2.0 CRDi 4WD 113 KM 83 kW

2,4
~santa feeee
Hyundai Santa Fe I
nie polecam tego auta , nigdy więcej hyundaia ! złom typowa, skarbonka, naprawiając kolejną usterkę zastanawiasz się co będzie następne, najlepiej pozbyć się i zapomnieć że coś takiego jak HYUNDAI istnieje
2,2
~krzysiekf06
Hyundai Santa Fe I
Drogie w utrzymaniu, bardzo kiepska jakość materiałów oraz wykończenie na najniższym poziomie
~Piotrek S
Hyundai Santa Fe I
Bardzo wygodny, pojemny wózek. Niestety kupując używkę trzeba się liczyć z kosztami serwisu. Naprawy ze względu na konieczność sprowadzania części nie odbywają sie od ręki. Jak się nie ma innego auta w zapasie to może być problem.
~zbyszek
Hyundai Santa Fe I
nawet nie wiem ile kosztuja czesci, jak wyglada serwis i ile czeka sie w takowym na naprawe bo na szczescie nie mialem okazji sprawdzac
~robert278
Hyundai Santa Fe I
auto kupiłem nowe z salonu, gdyba nie problemy ze skrzynią biegów moja ocena byłaby wyższa, bo jest to fajne autko jednak ta skrzynia ..... dwa razy juz ją naprawiałem i troche mnie to kosztowało zwłaszcza czasowo.
~WOJTAS
Hyundai Santa Fe I
ZANIM "NIE KUPISZ" PRZECZYTAJ. Witam wszystkich tych co już posiadają ten niedoceniany samochód oraz tych co zastanawiają się nad zakupem. Postanowiłem ponownie wypowiedzieć się na temat mojego autka oraz, co może nie leży w naturze polaka, podzielić się swoją radością. Tegoroczna zima pozwoliła mi przetestować auto na różnych nawierzchniach i drogach, i co powiem to powiem :-), nie jeździłem innymi suv-ami ani terenówkami ale wiem już jedno...
~mac
Hyundai Santa Fe I
Auto jest przestronne ,wygodne i szybkie ! potrafi pojechac prawie 200 km/h !!! Naprawdę b.śiwetne auto i szkoda że tak mało w Polsce popularne.W Europie jest b.znane,popularne i cenione a w USA to hit sezonu od trzech lat.
~Dominik
Hyundai Santa Fe I
używam auta dziennie w pracy jestem bardzo zadowolony. Wydaje mi się głośny w środku ale to może dlatego niej jeździłem osobowym. bardzo przestronne auto o wielu zaletach mało wad poza usterkami (wydaje mi się że poprzedni właściciel po prostu zaniedbał to auto)
~malytop@op.pl
Hyundai Santa Fe I
Podchodziłem do tego auta "z dużą dozą nieśmiałości", bo to przecież koreańczyk. Teraz mogę śmiało powiedzieć że nie ma się czego obawiać - autko nie porywa wyglądem (to rzecz gustu), ale praktycznie nie ma słabych punktów. Jeśli tak się będzie sprawować jak teraz, to pewnie moim następnym będzie Santa Fe II.
~pietia721
Hyundai Santa Fe I
Witam. Swoje Santa Fe 4 WD + skóry itp. posiadam od 4 lat i jestem zadowolony. Uważam, że jego drobną wadą nie wiem, czy można to tak nazwać,jest brak możliwości odłączania napędów.Jednak ogólnie oceniam samochód bardzo pozytywnie . Dodatkowo mam pytanie do użytkowników forum, czy jest możliwe zakupienie samych pierścieni do ABS, dokładnie z 54 zębami.Bardzo proszę o info. Pozdrawiam i polecam Santa Fe 4WD.