Lista ocen Hyundai Sonata IV Sedan 2.0 CRDI 140KM 103kW 2005-2007 (16) - Widoczność

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Artur
Sedan 2.0 CRDI 140KM 103kW
Wielka krowa zrobiona pod amerykański styl. Dużo przestrzeni - więcej niż w Audi A6, czy Becie 5. Miękkie zawieszenie. Miękkie, duże fotele. Mam 193 cm i gruby tyłek, tu się jednak mieszczę idealnie, nawet w puchowej kurtce :D Na długie podróże ok.
~Krzysiek 69
Sedan 2.0 CRDI 140KM 103kW
Duże szyby widoczność oceniam dobrze mały mankament trzeba się przyzwyczaić do tego że przednie słupki są masywne i duże lusterka co powoduje trochę utrudnienie i ograniczenie widoczności
~Robi
Sedan 2.0 CRDI 140KM 103kW
Widoczność super, mega duże lusterka. Tylne czujniki cofania. Duża maska z przodu ale koniec widoczny z miejsca kierowcy. Więc wszystko ok.
~jeździec-codzienny
Sedan 2.0 CRDI 140KM 103kW
Widoczność bardzo dobra, zarówno z przodu, jak i z tyłu, mimo że to sedan. Nie mam żadnych problemów z parkowaniem tyłem, mimo braku czujników parkowania.
~Dariusz
Sedan 2.0 CRDI 140KM 103kW
Jest to sedan więc wycieraczki tylnej szyby brak, ale ogólnie nie ma powodów do narzekań. W trasie idealnie, a w mieście pomaga partronic
~szyszeq
Sedan 2.0 CRDI 140KM 103kW
Widocznośc bardzo dobra, ksenony dają radę i ładnie oświetlają drogę, słupki boczne odrobinę ograniczają pole widzenia stąd 4/5.
~Andrzej
Sedan 2.0 CRDI 140KM 103kW
W tych latach produkcji nie znam sedana o lepszej widoczności, Lusterka boczne bardzo duże. Znacząco poprawiają widoczność.
~Sonata Owner
Sedan 2.0 CRDI 140KM 103kW
Bardzo dobra widoczność we wszystkich kierunkach. Przy cofaniu, ze względu na duże rozmiary auta, przydają się czujniki parkowania.
~Twój Wróg
Sedan 2.0 CRDI 140KM 103kW
Jest ok. Widzę tyłek, widzę i maskę. Wysoki jestem. W kombi łatwiej dojrzeć koniec tyłu. Nie widzę tu jednak jakichś wad.
~andrzejkonarski@akon.pl
Sedan 2.0 CRDI 140KM 103kW
pasazer z prawej i zaglowek prawego siedzenia znacznie ogranicza widocznosc w prawo. Doskonale oswietlanie drogi w jezdzie nocnej.
Hyundai Sonata IV Sedan