Lista ocen Hyundai Tucson III SUV 2.0 CRDI 136KM 100kW 2015-2018 (20) - Całokształt

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łukasz O.
SUV 2.0 CRDI 136KM 100kW
Korzystałem z rad innych kierowców na tym portalu więc odwdzięczam się może moja opinia się komuś przyda przy wyborze Hyundai Tucson 2.0 CRDI manual, wersja Style + system bezpieczeństwa, kolor: Czarny, Hak, AWD Podsumowując: 1. Samochód posiadam od nowości, wyjechałem niz z polskiego salonu z przebiegiem 1 km. 2. Aktualnie po prawie 2 latach (w październiku będzie 2 lata) przejechałem nim 81 000 kilometrów. 3. Spalanie w zakresie 6,6...
~Adsta
SUV 2.0 CRDI 136KM 100kW
Szukalem auta do 100 tys w dieslu z napedem 4x4. Myslalem o 3-4 letniej bmw x3. Wybor padl jednak na nowego Tucsona. Dlaczego? Pewne pochodzenie (bo nowy a na rynku bmw glownie rupiecie sprowadzane), gwarancja 5 lat co jest ważne jak autem jeździ żona z dzieciakami. No i takie tam. Odtatnio wszyscy razem jeździmy Tucsonem wiec ja też mam możliwość prowadzenia tego bolidu. Bardzo fajny samochod. Przestronny jak na kompaktowego suva....
~Adsta
SUV 2.0 CRDI 136KM 100kW
Super auto jak na produkt koreański. Wygodne. Rodzinne. Dobrze wykonane. Jakosc plastików jest tylko słaba bo to produkt budżetowy a nie premium ale ich spasowanie jest na najwyższym poziomie. Ostatnie kilkanaście lat jeżdżę takimi markami jak bmw, audi, saab. Wszystkie kupione jako kilkuletnie. To pierwsze moje auto kupione nowe w sklepie i jestem naprawdę niesamowicie zaskoczony jaki postęp zrobił Hyundai w tym modelu. Brawo!
~urjacek
SUV 2.0 CRDI 136KM 100kW
Bardzo przyjemny samochód dla kierowcy i pasażerów z "nie popularnym" już silnikiem Diesla 2.0 (136KM). Nie potrzebuję 4x4 bo nie mieszkam w górach a do domu dojeżdżam "po asfalcie". Za zaoszczędzone (na braku dodatkowego napędu) pieniądze kupiłem sobie świetne łańcuchy Thule za 1200 PLN na wypad na narty i jeszcze "mi zostało w kieszeni parę tysięcy" :)))
~WeSoLuTkA
SUV 2.0 CRDI 136KM 100kW
Hyundai Tucson to był nieplanowany zakup , pełen spontan z którego jestem bardzo zadowolona i z góry polecam. Samochód ma ładny sportowy wygląd , dużo dodają mu uroku progi , po czym SUV wygląda jak sportowy . Silnik , zawieszenie bez zarzutu po użytkowaniu ponad 2 lata i przebiegu 74 tys. km , napęd 4x4 spisuje się rewelacyjnie a w szczególności w warunkach zimowych.
~zadowolony
SUV 2.0 CRDI 136KM 100kW
W tej klasie i za tą cenę dostałem to czego się spodziewałem, środek dobrze spasowany, nic nie trzeszczy, są miękkie plastiki, ergonomia bez zastrzeżeń, super wygląd zewnętrzny, w zakrętach jedzie pewnie, mocne hamulce. Jeśli ktoś szuka luksusu we wnętrzu to są inne marki od tego ale pewnie 2 lub 3 razy droższe. polecam niezdecydowanym.
~Przemek
SUV 2.0 CRDI 136KM 100kW
Auto kupowane w salonie od nowości w moim użytkowaniu. Początkowe usterki drobne nie kłopotliwe wyeliminowane przez ASO. Obsługa auta prosta i tania. Klocki tarcze oleje czy filtry w racjonalnej cenie. Wykończenie wnętrza i materiały nie porywają trwałością do reszty cieżko mieć jakieś uwagi
~Przemek z Olsztyna
SUV 2.0 CRDI 136KM 100kW
Autko rewelacja. Jak kupowałem w styczniu 2016 to nie wiem czy było na rynku jakieś ładniejsze auto. Światła do jazdy dziennej połączone ze świecącymi "łezkami" nad światłami mijania to coś pięknego, szczególnie w pochmurne dni lub po zmroku jeżdżąc po oświetlonych ulicach miasta
~dodek
SUV 2.0 CRDI 136KM 100kW
ladny wygląd, swietny napęd 4/4, który wbrew pozorom pomaga na mokrym ale i start spod swiatel jest świetny nawet na suchym -nie ma mielenia kolami. A jest lato, aż nie mogę doczekać się zimy.Napęd bralem, bo przy ciężkiej przyczepie bardzo pomaga, choć jeszcze nie ciągałem
~Mirek
SUV 2.0 CRDI 136KM 100kW
2.0CRDI 2WD Comfort, stylistycznie bardzo ładny, w środku dużo przestrzeni, ergonomiczny, zrobiony ze smaczkiem dla Europejczyka, prosty, b. dobrze wyposażony. Idealnie tłumi nierówności, lekko twardy przez co stabilny w zakrętach. Całkiem dynamiczny silnik. Mocne hamulce
Hyundai Tucson III SUV