Lista ocen Hyundai Tucson III SUV 2.0 CRDI 136KM 100kW 2015-2018 (19) - Silnik

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jacek Be
SUV 2.0 CRDI 136KM 100kW
Moc nie wysoka, ale nadrabia momentem. Po kwartale użytkowania spory problem, który sam ustąpił po pewnym czasie. W trakcie zdecydowanego przyspieszania obroty stawały na zakresie dla biegu jałowego, czyli jakieś 3000. Nie chciał wchodzić na wyższe obroty aż do wyłączenia zapłonu i ponownego uruchomienia. Trochę strasznie robiło się, kiedy wyprzedzałem rząd tirów i obroty stawały w miejscu i auto przestawało przyspieszać. Dpf często wskazywał...
~urjacek
SUV 2.0 CRDI 136KM 100kW
Silnik jest naprawdę świetny : silny, cichy i wystarczająco dynamiczny do napędzania samochodu tak w mieście jak i na autostradzie. Właśnie wróciłem z Chorwacji i w 42 st. upałach motor spisywał się doskonale (także na górskich serpentynach). Podczas jazdy pod górę nigdy nie doznawałem odczucia że właśnie zbliża się kres jego możliwości.
~Adsta
SUV 2.0 CRDI 136KM 100kW
Mistrz świata to to nie jest. Nawet sie obawialem czy nie za słaby do tego auta i napedow. Wystarczy na polskie drogi. Dobra elastycznosc. Predkosc autostradowa ok 160 na tempomacie nie meczy ani pasażerow ani autka. Super jako naped auta rodzinnego. Na tor wyscigowy za słaby. Spalanie po 400 tys mieście 8.5l/100 km. Trasa spokojnie z rodziną 6-7 l/100km
~WeSoLuTkA
SUV 2.0 CRDI 136KM 100kW
Bez wycieków , pracuje równo , dynamicznie , dobrze spisuje się na trasach długodystansowych , zapala za pierwszym razem przy każdych warunkach pogodowych , ogólnie nie ma do czego się przyczepić , z górami też sobie dobrze radzi jak na 136 KM
~Piotr
SUV 2.0 CRDI 136KM 100kW
Doskonały moment obrotowy zapewnia idealną kulturę pracy silnika. Motor znany z innych modeli dopracowany. Obawiałem się jazdy po mieście ale 6biegowa skrzynia i dostępność momentu "z dołu" daje nieograniczone możliwości jazdy REWELACJA
~Adsta
SUV 2.0 CRDI 136KM 100kW
Idealny kompromis pomiędzy osiągami, potrzebami rodzinnymi i spalaniem. Nie oczekiwałem nie wiadomo czego ale jeździ jak 2.0 tdi audi. Pali może 0,5 litra więcej ale chyba bryła nadwozia ma znaczenie (audi kombi).
~Przemek z Olsztyna
SUV 2.0 CRDI 136KM 100kW
136 KM na 1,7t bez pasażerów mogłoby się wydawać mało, ale wysoki moment obrotowy rzędu 373 Nm świetnie daje radę. Gorzej trochę już pod górkę jak w aucie są 3-4 osoby dorosłe. Wersja 185 KM byłaby idealna.
~Łukasz O.
SUV 2.0 CRDI 136KM 100kW
Coś tam szeleści delikatnie, ale ogólnie petarda. Osiągi zgodne z fabryczną prezentacją max to 195 km/h i uważam że raczej więcej nie wycisnę. Po dotarciu miło się wyprzedza itd.
~Tony
SUV 2.0 CRDI 136KM 100kW
Silnik 136 km chodzi naprawdę dobrze. Jest cichy, przyspieszenia jest zgodne z podawanymi informacjami. Zastanawiałem się nad 185 km, ale stwierdziłem że do miasta to nie potrzebne

Usterki Hyundai Tucson III

Hyundai Tucson III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~dodek
SUV 2.0 CRDI 136KM 100kW
bardzo cichy, ciągnie praktycznie od 1600-1700, poniżej ma tendencję do zawahania ,pewnie czeka na turbinę i do tego wystarczająco oszczedny
Hyundai Tucson III SUV