Lista ocen Jeep Grand Cherokee II 4.7 i V8 220KM 162kW 1998-2004 (38)

~schwyntzu
Terenowy 4.7 i V8 220KM 162kW
Z samochodu jestem zadowolony. Auto, podobnie jak poprzednika - S-Klasę, traktuję jako samochód weekendowo-rekreacyjny. To typowe amerykańskie auto, co wiąże się z plusami i minusami.
~Lucas
Terenowy 4.7 i V8 220KM 162kW
Ciekawe auto, nie duże jak na SUV'a, dosyć wygodne, dosyć trwałe... Właśnie wszystko jest dosyć lub w miarę... jeśli porównać go do szarej masy, która porusza się po ulicach, jest w miarę ciekawym autem, jednak jeśli chcemy sobie kupić prawdziwe amerykańskie auto, to raczej nie WJ'a. Dlaczego? Po prostu jest ich dużo w naszym kraju a samochód zza oceanu kupujemy żeby się wyróżniać, nawet na tle tych mniej popularnych aut.
4,1
~gregbun
Terenowy 4.7 i V8 220KM 162kW
Jestem zadowolony z tego auta choc jest pare motywów do których nie jestem przyzwyczajony.auto użytkuje od 8 miesiecy jako jedno z trzech (pozostałe to bmw;poprzednio zawsze bmw-rózne modele)Jakość amerykańska i \"pomysłowość\" wyraźnie odstaje od niemieckiej,nie mówiąc o awaryjności i eksploatacji ale to auto naprawde ma w sobie cos co sprawia że jazda -zwłaszcza po trudniejszym terenie lub przeszkodach sprawia ogromną frajde!polecam osobom...
~ememiks
Terenowy 4.7 i V8 220KM 162kW
Naprawdę super auto wygodne, agresywne mało awaryjne i proste w naprawie ktoś kto ma smykałkę sam powinien dać rade. Bardzo dzielne w terenie można wjechać oraz przeważnie wyjechać nie to co większość suv co tylko nadają się do miasta na krawężniki i polskie dziurawe drogi a terenu boją się. Nie sądziłem ze amerykańskie auto może być dla normalnych ludzi myliłem się ale w końcu to jeep nie to co inne terenówki co udają być jeepem.
~yeah_r@o2.pl
Terenowy 4.7 i V8 220KM 162kW
Naprawde super autko,sprawdza sie w każdych warunkach i łaczy w sobie cechy limuzyny,terenówki i nawet sportowego auta.Ale juz mysle o nastepnej wersji oczywiscie z silnikiem 5,7 HEMI :))
~pepe
Terenowy 4.7 i V8 220KM 162kW
Mały czołg. Tani w zakupie, wymaga uważnej opieki. Pokochaj albo rzuć.
~roman_wr
Terenowy 4.7 i V8 220KM 162kW
ogolnie nie jest to auto dla kazdego - mi odpowiada jezdzenie limuzyna z piekna jasna skorka i pelna elektryka i mruczacym V8 - niezaleznie od tego, czy jest to autostrada, wiejska droga, czy wysoki kraweznik i inne atrakcje naszych drog. To ja decyduje gdzie chce jechac, a nie samochod mowi mi gdzie moge ;)
~Wojtek e-mail: st.tropez@neostrada.pl
Terenowy 4.7 i V8 220KM 162kW
No cóż, nie stać mnie na Cadillaca Escalade Luxury, ani na Hammera. Jeżdżę tym, na co mnie stać i jestem bardzo zadowolony. Moc motoru kosztuje. Niech się nikomu nie wydaje, że jeżdżąc BMW lub innym samochodem o pojemności 5 litrów będzie spalal na 100 km 6 litrów. Pozdrawiam
~Józek
Terenowy 4.7 i V8 220KM 162kW
Jeździłem grandem I generacji rocznik 1994 silnik 4.0 i 1996 silnik 5.2 każdy z nich spisywał się niezawodnie. Obecnie użytkuje drugą generację z silnikiem 4,7 V 8 ;-), sprowadzony ze Szwajcarii w stanie perfekt. Przestrzegam przed zakupem granda z niską ceną na ogół są to samochody z bardzo dużymi przebiegami i p przeżyciach. Mój ma przebieg 192 tys a wygląda jak nowy środek jak z salonu oraz nie malowany. samochód jest bardzo fajny...

Jeep Grand Cherokee II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,5
~lolek
Terenowy 4.7 i V8 220KM 162kW
NIe jest to samochód miejski ale posiadając znajomych w górach i często do nich wpadając nie wYobrażam sobie innego auta