Lista ocen Jeep Renegade SUV Facelifting 1.0 GSE T3 Turbo 120KM 88kW 2018-2022 (12) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bobx21
SUV Facelifting 1.0 GSE T3 Turbo 120KM 88kW
Najbardziej przestronny z samochodów, które oglądałem. Porównywalna była tylko Dacia Duster. Z przodu jest to przestrzeń klasy wyższej, z tyłu oczywiście nie, ale 4 osoby podróżują wygodnie. Bagażnik jest mały, w dodatku tu muszę skrytykować Jeepa, bo katalogowe 350l owszem jest i to nie jest może mało, ale... tyle będzie jeśli w miejscu koła zapasowego, będzie dojazdówka. Podobnie robią inni producenci. Uważam, że to zwykłe prostactwo....
~Pawełek
SUV Facelifting 1.0 GSE T3 Turbo 120KM 88kW
Dla 4 dorosłych osób jest ok., nawet na wyjazdy wakacyjne. Tyle, że trzeba brać boxa na dach. Zawsze mnie to dziwiło, jak to możliwe, że w środku jest tyle miejsca, dopóki nie zaparkowałem przy Renault Espace. To w końcu duży van, a Renegade jest równie szeroki i wysoki, tyle, że krótszy. To nie jest mały samochód.
~Arek
SUV Facelifting 1.0 GSE T3 Turbo 120KM 88kW
Nie ma konkurencji nie tylko w tym segmencie, ale też wśród kompaktów. Pprzy ustawieniu fotel kierowcy w najniższej pozycji mogę wyprostowaną ręką sięgnąć dachu, przedniej szyby nie, bo jest za daleko -;), łokieć w lewo mogę niemal wyprostować. Z tyłu, za mną (176cm) może usiąść mój syn (181cm) i nie narzeka na brak miejsca.
~Tomasz
SUV Facelifting 1.0 GSE T3 Turbo 120KM 88kW
Kolejne zaskoczenie - spokojnie w pięć osób można jechać nawet na trasę. Miejsce dla kierowcy - super, fotel bardzo wygodny - fakt że nie ma za dużego podparcia bocznego - ale wolę wygodę niż sportowe doznania - a na zakrętach wcale tego nie brakuje.
~Caff
SUV Facelifting 1.0 GSE T3 Turbo 120KM 88kW
Ok.! Jedena uwaga: bagażnik przez to, że nadwozie jest przystosowane do napędu 4wd, jest mniejszy niżby mógł. Sytuację ratuje pakowanie pod dach, co da się zrobić bo tylna szyba jest pionowa a nie pochyła, ja w innych samochodach.
~jeepnięty
SUV Facelifting 1.0 GSE T3 Turbo 120KM 88kW
Jestem zachwycony ilością miejsca od pierwszych chwil kontaktu z tym samochodem. Kolega, który ma znacznie droższego suva był nieprzyjemnie zaskoczony, że wydał 50 tys. więcej a ma ciasno za kierownicą -;)
~Janusz
SUV Facelifting 1.0 GSE T3 Turbo 120KM 88kW
Mam 180, za mną może usiąść osoba o takim samym wzroście i będzie ok. Wnętrze nawet za szerokie. Do podłokietnika z lewej strony mam trochę za daleko.
~ToSz
SUV Facelifting 1.0 GSE T3 Turbo 120KM 88kW
Kabina duża i wygodna, bardzo fajne obszerne fotele - minus za mikry bagażnik.
~Rafał
SUV Facelifting 1.0 GSE T3 Turbo 120KM 88kW
Z przodu więcej miejsca niż w Passacie, z tyłu wystarczająco.
~Top_an
Wystarczająca dla osób o wzroście 180 cm