Lista ocen Jeep Renegade SUV Facelifting 1.0 GSE T3 Turbo 120KM 88kW 2018-2022 (10) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bobx21
SUV Facelifting 1.0 GSE T3 Turbo 120KM 88kW
Biegi wchodzą z leciutkim oporem i bardzo precyzyjnie. Ruchy dźwigni mogłyby być mniejsze, ale i tak jest ok. Zestopniowana optymalnie do tego silnika. Pierwsze dwa biegi krótkie, co przydaje się w terenie. Na asfalcie przy mocniejszym dodaniu gazu potrafi zerwać przyczepność nawet na drugim biegu. Biegi 3-5 do jazdy po mieście. Wskaźnik zmiany biegu poleca zmienić na 6 już przy ok. 65km/h.
~Arek
SUV Facelifting 1.0 GSE T3 Turbo 120KM 88kW
Trudno się do czegokolwiek przyczepić. Jest bardzo dobrze. Mogliby zmienić gałkę przy dźwigni, bo ta obecna mi się nie podoba. Można kupić akcesoryjną, ale cena odstrasza.
~Rafał
SUV Facelifting 1.0 GSE T3 Turbo 120KM 88kW
Krótkie drogi lewarka, bardzo fajnie wskakują biegi, z lekkim oporem, nie sposób w bieg nie trafić. Dobrze zestopniowana. 5, 6 to nadbiegi. Silnik pracuje na niskich obrotach.
~ToSz
SUV Facelifting 1.0 GSE T3 Turbo 120KM 88kW
Potrafi haczyć - szczególnie jak jest zimno - długi ruch pedału sprzęgła - jak nie dociśniesz do końca to kiszka - serwis oczywiście twierdzi że TTTM
~MICHAŁ
SUV Facelifting 1.0 GSE T3 Turbo 120KM 88kW
Bardzo dobrze synchronizowana. Nie haczy, wchodzi płynnie i szósty bieg jest bardzo pomocny przy odcinkach autostradowych.
~Tomasz
SUV Facelifting 1.0 GSE T3 Turbo 120KM 88kW
działa bez zarzutu - jedyne co można się przyczepić w zimie to ziman gałka - jest aluminiowa :)
~Pawełek
SUV Facelifting 1.0 GSE T3 Turbo 120KM 88kW
Bardzo precyzyjna zmiana biegów. Nie podoba mi się gałka. Może i ładna, ale niewygodna.
~Caff
SUV Facelifting 1.0 GSE T3 Turbo 120KM 88kW
Może to autosugestia, ale mam wrażenie, że lepsza niż w Aurisie, którego się pozbyłem.
~Marlena
Nie mam żadnych uwag.