Lista ocen Jeep Renegade SUV Facelifting 1.0 GSE T3 Turbo 120KM 88kW 2018-2022 (15) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bobx21
SUV Facelifting 1.0 GSE T3 Turbo 120KM 88kW
To kolejne zaskoczenie. Przekonany byłem, że kiosku ruchu wyciszyć się nie da, a jednak! Do 130-140 jest naprawdę ok. Najdziwniejsze jest to, że najsilniejsze są szumy od opon, nie silnik i nie szumy powietrza. Jeśli jedziemy pod wiatr, potrafi mocniej szumieć z jednej strony. Bardzo dobrze wytłumione są też odgłosy pracy zawieszenia.
~ToSz
SUV Facelifting 1.0 GSE T3 Turbo 120KM 88kW
Generalnie bardzo dobrze - z tym że silnik ciągle cicho warczy, a uszczelki drzwi słychać - jednak jak na aerodynamikę kiosku jestem pozytywnie zaskoczony da się spokojnie jechać 140- 150 na autostradzie
~Arek
SUV Facelifting 1.0 GSE T3 Turbo 120KM 88kW
Jest ciszej niż w dieslu. Subiektywnie bardzo cicho. Ale nic dziwnego. W drzwiach są potrójne uszczelki, są też uszczelki pomiędzy drzwiami. W porównaniu z Vitarą dużo ciszej niezależnie od prędkości.
~MICHAŁ
SUV Facelifting 1.0 GSE T3 Turbo 120KM 88kW
Prócz miłego pomruku silnika w trasie nie slychać nic więcej poza szumem dość dużych opon. Przy 120 km/h jest nadal cicho a ja rzadko przekraczam taką prędkość.
~Tomasz
SUV Facelifting 1.0 GSE T3 Turbo 120KM 88kW
Tu jest super - myślałem że taki kanciaty będzie mocno szumiał - a tu zaskoczenie - przy 150 można spokojnie rozmawiać zupełnie nie męczy
~Rafał
SUV Facelifting 1.0 GSE T3 Turbo 120KM 88kW
To naprawdę dość dziwne, bo wygląda jak klocek i myślałem, że z powodu wiatru będzie dość głośno, a tu zaskoczenie. Do 130-140 jest porównywalnie z Passatem!
~Andrzej
SUV Facelifting 1.0 GSE T3 Turbo 120KM 88kW
Szyba przednia jest specjalna, wyciszona. Pewnie dzieki temy jest zaskakująco cichy. Nie przeszkadzaja nawet kształty nadwozia.
~Janusz
SUV Facelifting 1.0 GSE T3 Turbo 120KM 88kW
W porównaniu z Astrą czy moim służbowym Hyundaiem i40 jest niewiarygodnie cicho. Dopiero powyżej 160 zaczyna być głośniej.
~Top_an
Powyżej 120 km/h potrafi zagłuszyć radio
~Andrzej
SUV Facelifting 1.0 GSE T3 Turbo 120KM 88kW
Jak im się udało tę cegłę tak wyciszyć nie mam pojęcia.
Jeep Renegade SUV Facelifting