Lista ocen Land Rover Defender II 110 (15) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~LR
110 2.5 TD 122KM 90kW
Z przodu na przestrzeń można narzekać tylko w Fiacie 126p (albo w jego braciach). Co innego z tyłu gdzie nawet Jaguar XJ oferuje mało przestrzeni. W Defenderze miejsca z tyłu jest tak dla osoby do ok. 189 wzrostu, może trochę mniej. W zależności od wersji w bagażniku mogą być 4 miejsca bokiem do jazdy (wersja 9-cio miejscowa). Na długie dystanse znajdą się tam najmniej lubiani pasażerowie.
~Łukasz
110 2.5 TD 122KM 90kW
Mam 182cm wzrostu, 75kg i za kierownicą w sam raz mieszcze się jednak przy 90kg będzie problem :) pasażer z przodu ma duuużo miejsca. To jest 3 drzwiowa 110tka więc pasażerowie w liczbie powyżej 3szt. (miejsca z przodu) muszą wsiadać tylnymi drzwiami za to mieści się tam ich na upartego 8 osób. Przy moim wzroście można wygodnie spac z tyłu w dwie osoby a i szafe też się przewiezie :)
~Maciek
110 2.5 TD 122KM 90kW
I co tu mam napisać? Z przodu jakoś się jeszcze siedzi. Ale ten tylny zydel, niesłusznie ochrzczony mianem kanapy? Siedzisko krótkie, za to oparcie niemal w pionie i dość mało miejsca nad głową. Trzeba być twardym. Ale to nie bulwarówka :)
~frycz
110 2.5 TD 122KM 90kW
raczej skompo z tym miejscem, nawet w 110. kierowca siedzi za zdecydowanie blisko lewych drzwi. przestrzen dla pasazerow w drugim rzedzie ograniczona.
~xxXXxx
110 2.5 TD 122KM 90kW
Psazerowie w bagazniku - bez rewelacji; z tylu - tragedia, z przodu tez tragedia... kierowca siedzi pod katem, twarde fotele, regulacji brak. KICHA!!!!
~Gorbaczov
110 2.5 TD 122KM 90kW
Jak w terenówce, blisko drzwi ;) ja mam zaadaptowane fotele ze scorpio 2, recaro w połskórze i podgrzewane wiec mi jest wygodnie :)
~Paweł błachnio 12
110 2.5 TD 122KM 90kW
Ogolnie jazda tym samochodem jest meczaca. I moglyby byc lepsze i wygodniejsze fotele
~krolartur@poczta.fm
110 2.5 TD 122KM 90kW
Mam 195 wzrostu i siedzenie do konca wcale nie rozwiazuje problemu, nogami kierownicy dotykam
~commar
110 2.5 TD 122KM 90kW
dobra, dziwnie sie siedzi bo blisko drzwi, ale mozna sie przyzwyczaic,
~Andrzej
110 2.5 TDi 113KM 83kW
Duzo miejsca, niestety brak udogodnien
Land Rover Defender II 110