Lista ocen Land Rover Defender II 110 (18) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~xxXXxx
110 2.5 TD 122KM 90kW
Niestety... za 40 lub 50 tys., kupi sie nie auto a G....no!!! Defender jest przeraklamowany, ma mnostwo wad, nadaje sie... no wlasnie, do czego??? Nie ma blokad mostow, jest cholernie glosny, niewygodny, i sprawia same problemy... W tej cenie mozna kupic Discovery TD5, lub MB G-klasa, lub wiele innych ciekawszych aut. Ma 1 plus - nie spotkasz takiego na ulicy, i za to go lubie:))
~malage
110 2.5 TD 122KM 90kW
Przed kupnem testowałem przez 2 tygodnie 5 takich samych defenderów,jeden z nich miał uszkodzony tylny most,inny turbo wyło strasznie inny brakowało trochę mocy silnikowi.auto kupiłem za 6000e.Bez problemu przeszło skomplikowany przegląd techniczny który dostałem na 2 lata
~LR
110 2.5 TD 122KM 90kW
Nowy jest drogi, Używany to jak znaleźć Subaru WRX STi w dobrym stanie (nie bo wypadku, rajdach). Kto szuka ten znajdzie. Warto odkupować od służb i tak są zajechane ale znamy ich przeszłość, acha tylko nie od policji. One są najmocniej wykorzystywane.
~Maciek
110 2.5 TD 122KM 90kW
W 2002 roku za samochód zapłaciłem ok. 100.000zł brutto. Wtedy przepisy umożliwiały pełne odliczenie VAT (auto z kratką na 5 osób). O jakości pisałem wcześniej. Dzisiaj Defendery są moim zdaniem za drogie. Pewnie dlatego jest ich tak mało.
~kondzio
110 2.5 TD 122KM 90kW
nie wartuje ten samochod tylu pieniedzy,jakosc jest ogolnie slaba,nity sie scinaja na laczeniach blach,glosny srodek,slabe ogrzewanie w zimie i w lecie znow na odwrot.plastiki pekaja.
~Łukasz
110 2.5 TD 122KM 90kW
Trzyma cene ale by kupić dużo trzeba dać. Mówi się że Def w dobrym stanie kosztuje min. 50 kawałków - płatne przy zakupie lub dołata do zakupu przy remoncie.
~frycz
110 2.5 TD 122KM 90kW
przy takiej niezawodnosci cena auta zachecajaca. maly komfort jazdy na dluzszych trasach
~sainz
110 2.5 TDi 113KM 83kW
nie dotyczy (to jak z biletami na mundial - jak ktoś był napalony to i kupił za 500 euro) :)
~Paweł błachnio 12
110 2.5 TD 122KM 90kW
Defender jest dosc drogi jak na wyposarzenie standardowe ale to chyba przez alu karoserie
~Gorbaczov
W polsce drogo, ale w angli cena super za nowego max. 85 tys :) za takie cudo