Lista ocen Land Rover Range Rover Sport I (16) - Silnik

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pauldill
SUV 2.7 TD 190KM 140kW
Mimo że jest to najsłabsza wersja silnika - 2.7 190KM, jego dynamice nie ma nic do zarzucenia. Kick down działa bardzo sprawnie gdy sytuacja na drodze tego wymaga - wysoko kręci. Cichy. powyżej 140km/h lekko świszczy ale to przyjemny dla ucha dźwięk. Czasami tylko, mimo dobrego kickdowna moc załącza się po ułamku sekundy więc trzeba brać poprawkę - z drugiej strony patrząc na wagę pojazdy - ponad 2,5tony i tak dobrze sobie radzi. Dochodzi...
~Marcus
SUV 3.6 TD V8 272KM 200kW
No cóż, V8, nie dla każdego... 272km w mojej ocenie tylko ten diesel tutaj pasuje, nie wiem jak jeździ reszta, nie chcę wiedzieć. Brzmienie jak przemieszczam się bardzo mnie urabia, a w trasie jest bajka. Spalanie zadziwiająco niskie. Dieselek tylko premium. Dbaj a będziesz zadowolony
SUV 2.7 TD 190KM 140kW
(napisałem 2.7TDV6 bo nie ma mojego)3.6 V8 - i 600 niutonów. Nie ma mocnych! Ale nie jest to Porsche Carrera - swoje możliwości pokazuje w czasie wyprzedzania bądź przyśpieszania. Jechałem kiedyś za Cayennem S na autostardzie - wymiękł po 50 kilometrach szarpaniny 120-190km/h...
~dude
SUV 3.6 TD V8 272KM 200kW
Diesel V8 jest super, rozgrzany brzmi jak benzyna. Niewiele pali, nie bierze oleju. Najmocniejsza strona samochodu. Podkręciłem go w Masters tunning do 302KM i nabrał jeszcze większego wigoru.
~tomasz
SUV 4.2 i V8 32V SC 390KM 287kW
od dołu od razu ciągnie. silnik pięknie brzmi i ma wysoką kulturę pracy. dobry dostęp do osprzętu. bezawaryjna jednostka i dobrze współpracuje z gazem.
~Michał
SUV 2.7 TD 190KM 140kW
Jak dbasz tak masz, prawie 300 tysięcy przebiegu, silnik cyka jak nowy, trzeba pamiętać o częstej wymianie oleju i lać dobre paliwo...
~Chili
SUV 4.2 i V8 32V SC 390KM 287kW
Najlepszy jaki w życiu miałem a trochę ich miałem. Rewelacyjna praca , brak jakichkolwiek problemów z mechanika.
~Mariusz
SUV 3.6 TD V8 272KM 200kW
Bardzo elastyczna jednostka i wbrew pozorom oszczędna. Różnica pomiędzy oszczędnym trybem jazdy a sportowym to za ledwie 1-1,5l/100.
~Cashflow
SUV 2.7 TD 190KM 140kW
trochę cichy jak na v6, liczyłem na lepszy dźwięk ale co się dziwić w końcu to diesel
~Bartek
SUV 2.7 TD 190KM 140kW
Jak dla mnie bezawaryjny a części w rozsądnej cenie i łatwo dostępne podchodzą z Citroena Peugota Jaguara