Lista ocen Lexus IS III Sedan (30) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Arek
Sedan 300h 223KM 164kW
Szybka jazda jest możliwa, dobrze się trzyma drogi jak na 1,8 tony, można poszaleć na zakrętach. Ale na co dzień po naszych drogach zawieszenie za twarde. Nawet jak jeździłem po DE to nie ma też rewelacji. To nie jest auto sportowe więc po co takie twarde zawieszenie?!
~ZSZ
Sedan 200t 245KM 180kW
Jest fajnie, precyzyjnie, nawet przyjemnie. Trzeba tylko uważać z gazem na śliskim łuku, bo może pociągnąć bokiem, ale systemy bezpieczeństwa na szczęście skorygują jazdę. Zawieszenie komfortowe, nie za miękkie, nie za twarde. Optymalne.
~Piotr Janusz Ś
Sedan 300h 223KM 164kW
Ten sedan; jak dobry samochód sportowy, prowadzi się w zakrętach doskonale nawet przy dużych prędkościach. Mam opony 225/40 na18 calowych felgach i nawet wtedy wszelkie nierówności są dobrze wygaszane co pozytywnie odbija się na moim kręgosłupie.
~Marek
Sedan 200t 245KM 180kW
Prowadzi się precyzyjnie i dobrze trzyma się w zakrętach. W zimie dramat. Bardzo słaba przyczepność powoduje wiele problemów przy ruszaniu na prostej drodze, a co dopiero od górę. Sprawę poprawiają 2 płytki chodnikowe w bagażniku :)
~K
Sedan 200t 245KM 180kW
Dla mnie po prostu mistrzostwo. Samochód jedzie, jakby był przyklejony do drogi, pokonywanie zakrętów przy większych prędkościach to absolutnie żaden problem, jednocześnie komfort jest na bardzo wysokim poziomie.
~TakTak
Sedan 300h 223KM 164kW
Genialne zawieszenie. Nawet ostre zakręty nie robią na aucie wrażenia. Wprowadzić IS-a w poślizg jest bardzo trudno. Do tego świetne tłumienie nierówności, mimo że nie jest to zawieszenie miękkie. Brawo!
~Gregor
Sedan 200t 245KM 180kW
Responsywny, precyzyjny, dużo zależy od opon o dziwo na sottozero3 samochód zaczął być mało przewidywalny. Zmiana na Bridgestony zimowe nie pamiętam modelu rozwiązało problem.
~Geira
Sedan 200t 245KM 180kW
Nie jest zbyt miękko, ale jedzie jak przyklejony do drogi. Mały promień skrętu dzięki tylnemu napędowi. Żadnych niepotrzebnych efektów akustycznych ze strony zawieszenia.
~Piotr
Sedan 250 207KM 152kW
Nie mam uwag. Trzyma się drogi doskonale, wyczucie kierownicy bez zarzutu. Komfort jazdy pomimo tego, że mam felgi 18 cali (opony 18x40x225), nie zmniejszył się.
Dziennik kosztów dla Lexus IS III Sedan
10,3
~Wojtek
Sedan 250 207KM 152kW
Dobrze trzyma się drogi, bezstresowo jeździ się nim na autostradzie, przy prędkościach 140 ale i np 170 czy 180.
Lexus IS III Sedan