Lista ocen Lexus IS III Sedan 200t 245KM 180kW 2015-2016 (10) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Zawiedziony
Sedan 200t 245KM 180kW
MASAKRA - ciasno jak diabli z przodu człowiek zgnieciony jak w bolidzie F1 (choć nie siedziałem) jak siadłem sobie z tyłu to ledwo nogi ugniotłem za fotelem kierowcy a linię podsufitki miałem na policzku. Z tyłu jest tak ciasno, że w drzwiach nie udało się zrobić nawet schowków :) chyba jest to celowe bo z tyłu raczej nie będzie zadowolonych pasażerów chyba, że mają 160 cm wzrostu. Po montażu fotelików dla dzieci, góra fotelika kończy się...
~Lolek i Bolek
Sedan 200t 245KM 180kW
To jest drugi poważny minus tego auta (po silniku i skrzyni). CIASNO, CIASNO i CIASNO! Ciasno za kierownicą (mam fotel na najniższych położeniach a i tak jeżdżę pogarbiony (a nie mam 2 metrów wzrostu) - jak sobie fotel oddalę, oparcie położę aby się nie garbić to z tyłu nawet dziecku jest ciasno na nogi. Również ciasno obok kierowcy - szczególnie z nogami jest problem. Tylna kanapa - jest i tyle. Max dwoje dzieci. Ta auto nadaje się max dla 2...
~ZSZ
Sedan 200t 245KM 180kW
Auto małe i dość ciasnawe, ale tego byłem świadomy kupując, jeżdżę sam lub z pasażerem, więc nie narzekam, za to czuję się fajnie "obudowany". Problem tylko z fotelami, średnio wygodne, raczej nie na długie trasy, jakiś szew na dole oparcia wpija mi się w d... i to przeszkadza :) :). Żadna regulacja nie pomaga.
~Geira
Sedan 200t 245KM 180kW
Auto wygląda na dość filigranowe ale wnętrze jest całkiem pokaźne, z klasą C Mercedesa może śmiało konkurować, tak jak z BMW3 i A4. Dla czterech osób komfortowo a jeśli ktoś ma ochotę wozić dużo powietrza to polecam Mondeo lub Superba.
~K
Sedan 200t 245KM 180kW
Dużo miejsca dla 4 osób. 5 będzie miała przerąbane z uwagi na bardzo wysoki tunel środkowy. Co ważne nawet miejsca na tylnej kanapie są bardzo dobrze wyprofilowane. Wszędzie sporo miejsca na nogi.
~Pan W
Sedan 200t 245KM 180kW
Brak zastrzeżeń, chociaż 5 osób na dłuższej trasie może narzekać ale to chyba w większości aut tych gabarytów
~Marek
Sedan 200t 245KM 180kW
Ja jak i moja rodzina jesteśmy dosyć drobni, wiec przestrzeń dla nas jest wystarczająca. Na pewno dla większych osób może być ciasno.
~cezlejko
Sedan 200t 245KM 180kW
PRzestrzeń wystarczająca aby komfortowo podróżować i dynamicznie pokonywać zakręty.
~krewecie
Sedan 200t 245KM 180kW
Przednie fotele super komfortowe. Z tyłu jednak czuć zacięcie sportowe samochodu.

Usterki Lexus IS III

Lexus IS III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu