Lista ocen Lexus IS III Sedan 200t 245KM 180kW 2015-2016 (11) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Lolek i Bolek
Sedan 200t 245KM 180kW
Za ponad 200 tys można naprawdę kupić 'lepszy' (mocniejszy i lepiej wyposażony) samochód. Tu pozostaje spory niedosyt na każdym polu... W moim egzemplarzu zabrakło systemu Mark Levinson i tego najbardziej mi brak. Za to jest 'zaawansowany' system Pioneera. Nie znalazłem, w którym miejscu jest zaawansowany - brzmi przeciętnie. Ani na tym nie da się dobrze słuchać wywiadów (dźwięk gdzieś ginie po kabinie i dudni) ani muzyki...
~cezlejko
Sedan 200t 245KM 180kW
Po porównaniu i testach BMW 3, Mercedesa c,Audi A4 (które na początku było moim faworytem), Skody Superb, Mazdy 6, TOyoty Avensis zdecydowałem się na LExusa. Po 2 latach jestem cały czas zadowolony, a jedynym aspektem który dodaje odrobinę na minus to spalanie, ale jak się ma 245 KM i świetnie prowadzące się auto to trzeba niestety zalać odpowiednią ilość paliwa. Samo życie.
~Geira
Sedan 200t 245KM 180kW
Zdecydowanie lepiej niż konkurencja europejska. Przymierzałem się do Mercedesa C-klasse (w tej opcji wyposażenia miałby tylko 156 KM ), BMW 320 ( drogi i głośny ! ) , Audi A4 ( w tym wyposażeniu tylko 150 KM ). Brałem także pod uwagę samochody z półki niżej : Passata ( wygląd nijaki, samochód bez emocji ) i Mazdy 6 ( ładna, nadmuchana, niemiłosiernie głośna na autostradzie ).
~Zawiedziony
Sedan 200t 245KM 180kW
Słabo. Jest zdecydowanie za drogi jak na to co ma. A z wyposażenia nie ma dużo nawet w najbogatszej wersji. Z nowoczesnych systemów bezpieczeństwa ma tempomat radarowy i PCS. WOW - to było już 10 lat temu. Ceny powinny być przez pół to wtedy można by było przymknąć oczy na mankamenty jakie opisałem.
~K
Sedan 200t 245KM 180kW
W takiej cenie (oczywiście po negocjacjach, obniżkach itp.) Nie widzę sensownego konkurenta. Zastanawialiśmy się nad mazda 6, ale jest dużo głośniejsza i dużo częściej kradziona, bmw 3 czy mercedes C z podobnym wyposażeniem kosztuje kilkanaście tysięcy więcej.
~Pan W
Sedan 200t 245KM 180kW
Za te pieniądze ciężko dziś znaleźć samochód bez jakiś typowych usterek a tu mamy auto z super silnikiem, wytrzymała skrzynia i bez korozji. Poza tym ma normę euro 6 wiec długo będziemy mieli spokój z eko bzdurami/opłatami
~Marek
Sedan 200t 245KM 180kW
'Środkowe' wersje wyposażenia tego modelu są warte swojej ceny. Natomiast dużo droższe wersje F moim zdaniem zupełnie nie są warte tej różnicy w cenie jaką trzeba zapłacić.
~krewecie
Sedan 200t 245KM 180kW
Tak, jak pisałem wczesniej, przed zakupem jeźdizłem chyba wszystkimi markami na polskim rynku i lexus bardzo mocno odbiega od peletonu. Na prawdę bardzo dobre wykończenie.
~old-hen
Sedan 200t 245KM 180kW
W salonie Lexusa można negocjować dodatkowe wyposażenie i cenę zakupu auta
~ZSZ
Sedan 200t 245KM 180kW
Bezawaryjne, jak na razie, auto za rozsądne pieniądze.
Lexus IS III Sedan