Lista ocen Mazda 323 IV F (168) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 186 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~JCVD
F 1.6 16V 88KM 65kW
Jak na stosunkowo niewielkie wymiary i sportowe proporcje (długa maska, mocno pochylona szyba czołowa) to w środku można znaleźć sporo przestrzeni, jeśli nie jest się ponadprzeciętnie wysoką osobą. Miejsca na nogi w tylnym rzędzie jest wystarczająco, na głowę mniej, ale w normie. Czterech pasażerów może podróżować dość komfortowo, komplet pasażerów raczej w sytuacjach awaryjnych, ale da się. Bagażnik jest dość pakowny o regularnym kształcie,...
~zbigniew.malachowski@neostrada.pl
F 1.7 D 56KM 41kW
Jak na dosyć małe auto dla dwóch osób miejsca bardzo dużo z przodu. Idealnie ukształtowane fotele z przodu z bardzo wysokiej jakości materiałem tapicerskim, który po wielu praniach ciągle jest przyjemny w dotyku, nieśliski i nie wywołujący pocenia. Trochę za słabe trzymanie boczne (jak na dzisiejsze standarty). Z tyłu dość dużo miejsca - dzieci mają idealnie niezbyt wyrośnieci dorośli zupełnie OK. Z tyłu w trójkę - to oczywiście przesada.
~qbalo86
F 1.6 16V 88KM 65kW
Hmm, Japończycy zawsze byli mali, więc i miejsca nie jest specjalnie dużo. Jednak kierowca i pasażer z przodu nie mają na co narzekać, miejsca jest sporo. Niestety pasażerowie z tyłu mają ciut gorzej, może miejsca nad głową nie brakuje i podróż w 4 osoby jest w miarę komfortowa, to w 5 osób będzie już ciasno. Ale nie zapominajmy kiedy to auto powstawało. Wtedy to było duże wnętrze. Bardzo dobrze rozmieszczone schowki!
~Pablo
F 1.6 16V 88KM 65kW
Jak na auto kompaktowe to miejsca jest sporo. Z tyłu dla porównania pasażerowie mają więcej przestrzeni niż w Golfie IV kombi! Najbardziej komfortowo jedzie się w 4 osoby, ale w 5 też da radę jeśli pasażerowie nie są rośli. Fotele przednie można regulować w przód/tył oraz przechylać oparcia praktycznie do pozycji leżącej (przydatne podczas drzemki na parkingu ;)
~jasik5
F 1.6 16V 88KM 65kW
Zacznę od wady (jedynej) - siedzi się praktycznie na podłodze, a przez niskie zawieszenie czasem nawet wydaje się, że siedzi się na asfalcie. Po za tym wygodnie. Sporo miejsca z przodu i z tyłu. W 4 osoby podróżuje sie komfortowo, w 5 też jakoś się da jeździć. W porównaniu z innymi samochodami, którymi jeździłem pozycja za kierownicą jest mocno leżąca.
~dantom
F 1.6 16V 88KM 65kW
Dla kierowcy bardzo duzo miejsca i dziewczyny:) Z tyłu tez jest duzo - ale ja tam nie siadam wiec co mi tam. Jak za mocno przesuniesz siedzenia to chyba za duzo nie jest. Ale to autko sportowe. Jest podłokietnik z tyłu wiec mala limuzynka:) Troche za mało schowków-ale nie przesadzajmy. Bagażnik jest bardzo duzy. Mam LPG i jeszcze miejsca full.
~Pałkerson
F 1.6 16V 88KM 65kW
no i tu niestety jest nie tak wesolo jeśli ktoś jest wysoki to nie jest auto dla niego ale to chyba norma w japońskich samochodach bo to takie małe ludziki :D ja mam 175 cm i idealnie się w nim czuje na przednimj siedzeniu jeszcze wysoki usiądzie ale na tylnym juz byl by problem wiec niestety tylko przeciętny
~Janusz
F 1.6 16V 88KM 65kW
OGROOOOOOOOOOOOOM bardzo duzo miejsca w srodku,z przodu mozna normalnie wyciagnac obie nogi(w audi 80 nie ma takiej mozliwosci) fotele sa bardzo wygodne z tylu takze jest bardzo duzo miejsca,siedzenia tylne skladane i to co lubia moje dzieci z tylu to podlokietnik ktory bardzo umila im jazde :
~KwL
F 1.6 16V 88KM 65kW
Litera F przy numerze modelu jest skrótem od słowa family :) Cieżko nazwac to auto rodzinnym. To raczej czteroosobowe coupe. Przy ustawionym odpowiednio fotelu kierowcy (mam 180 wzrostu, wiec wysoki nie jestem) jadący za mną nie mieli ciekawych przeżyc.
~konrad
F 1.6 16V 88KM 65kW
płyta auta pochodzi z mazdy 626 i jak z zewnątrz auto wydaje sie małe tak wewnątrz jest spoooro miejsca i jest wygodnie. nie jest to auto w którym pieciu osobom siedzi się wygodnie bo takich jest w sumie mało ale dla 4 osobowej rodzinki jest ok
Mazda 323 IV F