Lista ocen Mazda 323 IV F (168) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 186 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~grzesf@pertus.com.pl
F 1.8 16V 4WD 103KM 76kW
Z przodu w sam raz z tyłu już mniej wygodnie. O ile kanapa jest dość wygodna to przy cofniętych na maxa fotelach z tyłu zostaje nie duzo miejsca dla pasazreów. Wszak to usportowione auto. Cztery osoby mieszczą się bez żadnych problemów
~Buczer
F 1.6 16V 88KM 65kW
Zdecydowanie lepiej niz np. VW Golfie. Z przodu jak na ta klase samochodu wrecz wzorowo. Z tylu dosyc sporo miejsca ale max. dla dwoch osob. Co ciekawe mimo bardzo malej wysokosci samochodu miejsca na glowe jest duzo takze z tylu. To duzy plus.
~WOODPEKER
F 1.6 16V 88KM 65kW
jako kierowca- moge ustawiac sobie kierownice-reg gora dl, fotel przod tyl .... siedzimy dosc nisko, wsiadanie wysokim niezawygodne. prowadzac wszystko mam pod reka,duzo miejsca, tak samo i pasazerowie,,, SPORY BAGAZNIK
~Illmereth
F 1.6 16V 88KM 65kW
Przy moim wzroście (193cm) to nie jest szczyt marzeń, ale przy maksymalnie odsuniętym fotelu mieszczę się za kierownicą. Pasażerowie nie narzekają na brak miejsca, spokojnie wejdzie do środka 5 osób i jeszcze na upartego pies.
~beavis
F 1.3 16V 73KM 54kW
dla kierowcy i pasazera przestrzeni jest bardzo duzo jak na 3 drzwiowe autko, przez szerokie drzwi i odjezdzający do tyłu fotel przyskładaniu oparcia do tyłu sprawnie da sie wejść a i miejsca jest tez w miare.
~leon
F 1.6 16V 88KM 65kW
jak na auto tej klasy jest calkiem dobrze. nie mam uczucia ciasnoty, ani z przodu ani z tylu. spory bagaznik i seryjnie rozkladane tylne siedzenia. jedyna wada to wysoka krawedz bagaznika. niestety bardzo mala ilosc schowkow.
~Dzik84
F 1.8 16V GT 128KM 94kW
4 osoby na luzie i całkiem wygodnie pojadą w daleką podróż, pod warunkiem, że jedna bez bagażu;) 5 - ciasno z tyłu, ale ja tam nie jeździłem;] Dziecko w foteliku też bez większych problemów z tyłu.
~justyna.boguta@gmail.com
F 1.6 16V 88KM 65kW
Wystarczająca ilość miejsca na nogi zarówno z przodu, jak i z tyłu. Problemy mogą mieć jedynie bardzo wysokie osoby przyzwyczajone do wyższych aut - przy wysiadaniu z przodu uważać na bark!
~Rafal
F 1.6 16V 88KM 65kW
kierowca i pasazer z przodu maja duzo miejsca, z tylu nie jezdze wiec mnie to nie interesuje, ale wiem ze sie mieszcze (187 cm wzrostu) - jednak wiecej niz 100 km to bym tam nie chcial chyba jechac

Usterki Mazda 323 IV

Mazda 323 IV – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Daniel
F 1.6 16V 88KM 65kW
W mojej Madzi są obniżane fotele co jest uciążliwe szczególnie przy wysiadaniu Jednak jak już się jedzie to sa wygodne Miejsca nie brakuje Szczególnie mile zaskoczył mnie bagaznik i jego pojemność
Mazda 323 IV F