Lista ocen Mazda 6 I Kombi (161) - Widoczność

Na liście zabraknie 148 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~infor946@poczta.onet.pl
Kombi 2.0 MZR-CD 143KM 105kW
mam kombi i widocznosc jest duzo lepsza niz w moim innych poprzednich autach sedanach a nawet minivanie. Zreszta mam wersje z czujnikami parkowania przód i tył które dodatkowo pomagają podczas parkowania przy przeszkodach których nie widać (niskie murki np)
~dd
Kombi 2.0 MZR-CD 121KM 89kW
Komfort akceptowalny, trochę twarde plastiki, siedziska foteli mogły być trochę dłuższe, nisko osadzona tylna kanapa. Duży plus za regulację odcinka lędźwiowego. Widoczność niezła choć trochę jak z czołgu (nisko się siedzi)
~dd
~Paradiss
Kombi 2.0 MZR-CD 136KM 100kW
Niestety widoczność przeszkadzają grube słupki "C ". Wymaga to przyzwyczajenia. Słupki "A" na wysokości oczu, także widzimy tylko to co przed nami a nie z ukosa obok nas. Również jest to wada jak np. we Fiacie.
~Krystian
Kombi 2.0 MZR 147KM 108kW
Widoczność do tyłu bardzo dobra jak na kombi. Do przodu i na boki rewelacja. Myślałem że przesiadka z mniejszego auta będzie trudniejsza, ale obyło się bez porysowania auta. Wielkie lusterka boczne w których wszystko widać
~Marcel
Kombi 2.0 MZR-CD 121KM 89kW
Lusterka wsteczne mogłyby być troszkę większe. Na boki i do przodu bardzo dobra widoczność. Nie przeszkadzają przednie słupki. Mała tylna szyba i poprowadzona wysoko linia boczna utrudnia cofanie i pozostaje jazda tylko na lusterka.
~jacek.nastalczyk@nastalczyk.pl
Kombi 2.0 MZR-CD 143KM 105kW
Jak na kombi widoczność do tyłu jest dobra. Rewelacyjne przy parkowaniu są wielkie lustra boczne. Prawie jak w Foresterze. Niestety po zmroku niewiele w nich widać. Trudno mi wyjaśnić dlaczego. To samo w deszczu.
~Pepino
Kombi 2.0 MZR-CD 143KM 105kW
po trasie 1200km wyszedłem z auta wypoczęty i zadowolony. w aucie podrużuje komfortowo 4 osoby miejsca dla każdego pod dostatkiem nawet jeśli z przodu fotele są odsunięte do tyłu prawie że maksymalnie
~Mazdowicz z Łodzi
Kombi 2.0 MZR 141KM 104kW
Widoczność do przodu i na boki bardzo dobra, do tyłu w wersji kombi bardzo przeciętnie, polecam zainwestować w czujniki parkowania, bo pochylona tylna szyba nie pozwala dobrze ocenić odległości.
Dziennik kosztów dla Mazda 6 I Kombi
7,3
9,3
11,4
~cosynier
Kombi 2.0 MZR-CD 136KM 100kW
Nic nie dodam kto ma ten wie kto nie ma się dowie. Tylna szyby jest tylko z nazwy. Czyli jest do niczego. Równie dobrze mogli tam wstawić blachę. Zaoszczędzili by na lusterku wstecznym.
Mazda 6 I Kombi