Lista ocen Mazda 6 I Kombi (161) - Widoczność

Na liście zabraknie 148 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ROBERT
Kombi 2.0 MZR-CD 143KM 105kW
dam tutaj 4.5 widocznosc jest w porzadku chociaz powiem szczerze ze w aucie kombi przydaly by sie czujniki parkowania ja takich nie mam (moim zdaniem bardzo przydatne dla takich gabarytow samochodu)
~O ! E... Mazda
Kombi 2.0 MZR-CD 121KM 89kW
Można by poprawić widoczność w lusterkach zewnętrznych przy parkowaniu - nie widać podłoża ; przestawianie za każdym razem nie jest rozwiązaniem na dłuższą metę.
~Arboos
Kombi 2.0 MZR 147KM 108kW
Duże lusterka robią swoje. Tylna szyba za duża może i nie jest, ale w lusterku wszystko widać perfekcyjnie, dzięki czemu np parkowanie nie sprawia najmniejszych problemów.
~slawek
Kombi 2.0 MZR 141KM 104kW
Wszystko dookoła dobrze widać ,do tyłu trzeba juz troszke auto wyczuc wkońcu to duze kombi ale po trzech miesiącach jeżdzania daje rade.Duży plus za duze oba lusterka.
~PROMOTOR
Kombi 2.0 MZR-CD 136KM 100kW
Mazdą 6 w kombi parkuje się lepiej niż nie jedną osobówką.Słupki boczne nie ograniczają widoczności. Ładne linie auta zapewniają widoczność z każdej strony \"szóstki\".
~szkoder
Kombi 1.8 MZR 120KM 88kW
Na początku się obawiałem małej tylnej szyby- ale niepotrzebnie. Jedyne zastrzeżenia mam do widoczności w bocznych lusterkach jak jakieś auto podjedzie za blisko- ciężko go dostrzec
~123koala
Kombi 2.0 MZR-CD 136KM 100kW
Do przodu i na boki świetnie - nie ma się do czego przyczepić - do tyłu trzeba się trochę przyzwyczaić - ale cofanie na lusterka to formalność - auto ma swoje gabaryty i to czuć:)
~FistOi!
Kombi 2.3 MZR 166KM 122kW
slobo z tylem ale to kombi wiec trzeba sie przyzwyczaic ale nie jest zle gorsze jest to ze ma slaby promien skretu wiec zeby gdzies nie \"hacznac\" trzeba pokrecic
~ERNI
Kombi 2.0 MZR-CD 136KM 100kW
do przodu i boki idealnie, do tyłu jest nie najlepiej jak w karzdym nowoczesnym kombi dobrym rozwiązaniem jest zakup czujników parkowania, lusterka też nie są najlepsze.
~p.golemo@koltar.pl
Kombi 2.0 MZR-CD 136KM 100kW
Widoczność przód i boki - wzorowa. Jednak combi ma to do siebie , że jest kłopot z widocznością z tyłu. Założyłem czujniki parkowania ( 300 złotych ) i jest ok.
Mazda 6 I Kombi