Lista ocen Mazda 6 I Kombi (161) - Widoczność

Na liście zabraknie 148 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kaniasty
Kombi 2.0 MZR 141KM 104kW
Widoczność do tyłu taka sobie, czasem przydałby się czujnik parkowania, chyba że ktoś ma doświadczenie w jeżdżeniu kombiakami
~ezis
Kombi 2.0 MZR-CD 136KM 100kW
Szczególnie na początku jest problem z wyczuciem przodu i do tyłu mógłby być lepszy widok. Duże lusterka boczne pomagają.
~dyzioo
Kombi 2.0 MZR-CD 121KM 89kW
Dla mnie bardzo dobrze, ale żonka jest niższa i z tylu ma problemy z widocznośćią ( dlatego zamontowałem czujniki parkowania)
~Samsi
Kombi 2.0 MZR-CD 136KM 100kW
Bardzo dobra jednak za sprawą długości ciężko było trochę tył wyczuć, ale zostały zamontowanie czujniki cofania i jest OK.
~ktusznio@hotelsarmata.pl
Kombi 2.0 MZR 141KM 104kW
Mam 170 cm. Dla mnie Mazda jest skrojona. Wszystko bardzo dobrze widać. Dziecko na tylnej kanapie w foteliku też :)
~kd501@wp.pl
Kombi 2.0 MZR-CD 121KM 89kW
wszędzie dobrze,oprócz tyłu(z wiadomych względów).W takim aucie w standardzie powinny być montowane czujniki cofania.
~Tymek
Kombi 2.0 MZR-CD 121KM 89kW
Do tyłu nie najlepiej widać przez opływowy tył. Końca przodu też nie widać. Parkowanie wymaga wprawy i wyobraźni.
~kendyks
Kombi 2.0 MZR-CD 143KM 105kW
Słabo widac z prawej strony przy szkorzyzowaniach, zle ustawione słupki. Cofanie tylko na bocznych lusterkach w wersji kombi.
~Patryczek
Kombi 2.3 MZR 166KM 122kW
Bardzo pewnie i przyjemnie prowadzenie nawet przy wysokich prędkościach (oczywiście bardzo ważne są opony)
~Jacek
Kombi 2.0 MZR 141KM 104kW
brak uwag, wszystko widać tam gdzie trzeba. Cofanie czy jazda do przodu wszystko widać OK
Mazda 6 I Kombi