Lista ocen Mazda 6 I Kombi (161) - Widoczność

Na liście zabraknie 148 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Rafus
Kombi 2.0 MZR-CD 136KM 100kW
Jak na kombi jest ok. Przód - nic nie zasłania, ani słupki, ani lusterko, boki podobnie, tył - szyba jest prostopadła do jezdni więc widoczność także jest ok.
~A.B.
Kombi 2.0 MZR-CD 136KM 100kW
Prawie, prawie. trochę jest ograniczona przy cofaniu do tyłu, gdyż wtedy nie widać co znajduje się za lewym tylnym złupkiem od klapy. Poza tym O.K.
~Cosmic
Kombi 2.0 MZR-CD 136KM 100kW
Mam kombi wiec zastanawialem sie nad czujnikiem parkowania ale jak dotad nie mialem problemow choc czasami trudno wyczuc odleglosc do tylu.
~DG
Kombi 1.8 MZR 120KM 88kW
2 lata i nadal nie mogę się przyzwyczaić do parkowania tyłem. Jak będzie czas to zamontuję czujniki parkowania.
~mateuszw106
Kombi 2.0 MZR-CD 121KM 89kW
Bardzo dobra. Nic nie przeszkadza, nic nie zasłania, słupki nie ograniczają widoczności, a lusterka są dobrze dobrane wielkościowo
~Rafał
Kombi 2.0 MZR 141KM 104kW
Widoczność dobra, posiadam czujniki karkowania na tył i auto świetnie się parkuje da się wyczuć. Dużo miejsca z przodu.
~Bula
Kombi 2.0 MZR 147KM 108kW
Widoczność jest dobra ale trochę przeszkadzają przednie słupki!Do tyłu nie mam zastrzeżeń zwłaszcza że lusterka boczne są dość duże!
~dyzioo
Kombi 2.0 MZR-CD 121KM 89kW
Jak to w rodzinnym kombi. Do przodu jest ok, do tyłu była potrzeba zainstalowania czujników. Problem rozwiązany.
~Marfi
Kombi 2.0 MZR-CD 136KM 100kW
Do przodu i na boki bardzo dobrze. Troche przednie słupki zasłaniają. Do tyłu, cóż wymaga treningu przy parkowaniu.
~Mazda 6
Kombi 2.0 MZR-CD 121KM 89kW
Niedawno siedziałem w nowej Hondzie Civic i od tej pory doceniam to co mam. Jednym zdaniem: nie jest źle, czujniki nie są konieczne.
Mazda 6 I Kombi