Lista ocen Mazda 6 I Kombi (198) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 111 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Chmielu
Kombi 2.0 MZR-CD 136KM 100kW
Akurat tutaj nie mogę być obiektywny, gdyż mojej magdzie umarł silnik co pociągnęło za sobą olbrzymie koszty naprawy, oprócz tego raczej pojedyncze usterki w granicach 500zł, dwumasa i rozrząd około 1200 zł.
~Artur
Kombi 2.0 MZR-CD 136KM 100kW
Za duże. Wg katalogu auto powinno spalać 5-6 litrów/100km. Jest to jedna wielka ściema. Nigdy nie udało mi się jeszcze zejść ze spalaniem poniżej 7l. Zazwyczaj jest to jednak 8,5l w lecie i 9-10 w zimie!
~MrSpike
Kombi 1.8 MZR 120KM 88kW
Mazda lubi obroty, silnik osiąga swoją moc od 3.5tys.obr. co niestety przekłada się na spalanie. W trasie o ekonomicznej jeździe można mówić do 120-130km/h, powyżej już powoli wir w baku.
~cosynier
Kombi 2.0 MZR-CD 136KM 100kW
Bez fajerwerków. Jak ktoś pisze, że pali 4,5 l to chyba stale jedzie 90km/h bez zmian biegów i redukcji. Prawda jest taka, że przy normalnym trybie miejskim pali ok 9 i nie oszukujcie się, że spali mniej.
~JAJEDREK1
Kombi 2.0 MZR-CD 121KM 89kW
przy tak dużym aucie średnio wychodzi 5,8. Na trasie przy jeździe do 120 km/h zamyka się poniżej 5 litrów!!! Wyjazd na wakacje : pełne zapakowanie,4 osoby, 4 rowery na dachu i wynik 6,4!
~rodiskeram@aol.com
Kombi 2.0 MZR-CD 143KM 105kW
Jak pisalem. Ostatnio bardzo oszcedzam Bo mam juz w Niemczech dwie \"zolte kartki\" za szybkosc i dwa razy zmuszony bylem jezdzic bez prawka. Jednym slowem jezdze jak ciota i mimo to 7,2. Normalnie ok.9
~Cosmic
Kombi 2.0 MZR-CD 136KM 100kW
No coz spalanie nie jest najnizsze porownujac do konkurencji za to silnik jest niezawodny i praktycznie nic w nim sie nie psuje. Przeglady w ASO drogie ale tak jest wszedzie, gdzie indziej jest znosnie
~Karwoś
Kombi 2.3 MZR 162KM 119kW
W serwisie powiedziano mi 12 w mieście z tą skrzynią, a w manualu 10 - zobaczymy - bo jeszcze nie wiem. W spalaniu musiałem coś wpisać - wpisałem wszędzie 10 - ale tym się proszę nie sugerować :)
~kuba
Kombi 2.0 MZR-CD 121KM 89kW
na pewno bardziej rewelacyjne będzie tu audi, czy skoda, ale narzekać nie można, w przypadku mojego samochodu zimą dochodzi jeszcze dodatkowe zużycie paliwa za sprawą webasto (albo ciepło, albo tanio)
~Paradiss
Kombi 2.0 MZR-CD 136KM 100kW
Jak na diesla przystało... Nie pali bardzo dużo. Pali przeciętnie a przyznam się że auta nie żałuje tym bardziej jadąc na trasie. Potrafi spalić w okolicach 6-7 litrów na 100 %
Mazda 6 I Kombi