Lista ocen Mazda 6 II (218) - Silnik

Na liście zabraknie 69 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pciem
Kombi 2.0 MZR-CD 140KM 103kW
kultura pracy ok, silnik za słaby na to nadwozie, jazda samemu ok, ale z 5 osobami brakuje mocy, miałem auta słabsze jeśli chodzi o moc, ale były bardziej żwawe.
~Andrzej
Kombi 2.0 MZR-CD 140KM 103kW
Silnik sprawny, cichy mógłby mieć więcej poweru ale nie ma powodu do narzekań, i tak pracuje cicho że zapominam czasem i trochę przekraczam prędkości dozwolone :))
~tomek
Kombi 2.0 MZR-CD 140KM 103kW
w porownaniu do toyoty/tez diesel jak wiadomo zrobiony w jelczu/ rewelacja, przeglady co 20 i tyle jestem w serwisie, naprawde niezle przyspiesza i po rozgrzaniu cichy jak benzyna
~marcin w
Sedan 2.0 MZR-CD 140KM 103kW
Silnik bardzo elastyczny, można spokojnie z 6- biegu od 80 km/h przyspieszać, bardzo równo przyspiesza do 200 km/h. Jak na silnik 140KM myślę, że jest optymalnie.
~andy96@op.pl
Kombi 2.0 MZR-CD 140KM 103kW
Bajka. Wyjątkowo elastyczny na wyższych biegach. Zdarzyły mi się próby zmiany biegu z \"6-tki na wyższy. Silnik \"lubi\" lepsze paliwo . Shell i Statiol polecam.Rewelka.
~grzegorz
Kombi 2.0 MZR-CD 140KM 103kW
super jadac na narty/dolomity/ przelecz brennere az do bolzano bez problemu na 6ce non stop, 120-130km/h,i jeszcze przyspiesza rewelacja, pasku musialem redukowac
~smoothy74@gmail.com
Kombi 2.0 MZR 147KM 108kW
Bardzo elastyczny, przyjemnie się wkręca od najniższych obrotów, powyżej 4tys obrotów nieco głośny. 2l do tej masy nie robi z auta torpedy ale i tak jest nieźle.
~Adam
Kombi 2.0 MZR 147KM 108kW
Bardzo elastyczny silnik o miłym brzmieniu. Już od 1500 obr/min ma wystarczające przyspieszenie do normalnej jazdy. Wyprzedzanie przy większych obrotach nie stwarza problemu.
~WoojeK
Hatchback 2.0 MZR 147KM 108kW
Zachowuje sie bardzo fajnie, choc frajda rozpoczyna sie przy 4 tys obrotow Bardzo pieknie brzmi, az chce sie go sluchac. W sczegolnosci pieknie sie zachowuje na 3-cim biegu.
~F.
Hatchback 2.0 MZR 147KM 108kW
Mam 147 KM ale przydałoby się więcej. Z większym obciążeniem (żona, dziecko, wózek) potrafi złapać muła. Nie wyobrażam sobie jazdy z silnikiem 1.8 Ale ogólnie jest w porządku