Lista ocen Mazda 6 III Sport Kombi Facelifting 2018 (16) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mazdan
Sport Kombi Facelifting 2018 2.0 Skyactiv-G 165KM 121kW
Jest jedna rzecz, która w tym aucie mnie rozczarowała w zasadzie najbardziej - trwałość tarcz oraz klocków hamulcowych. Są one miękkie, i musiałem je wymienić już przy 50 tys km co nie miało miejsca w żadnym moim innym aucie. Sądzę, że powierzchnia tarcz jest zbyt mała do masy auta i ulegają one intensywnemu zużyciu nawet przy rozsądnej jeździe. Kolejny element - słynne lusterka Mazdy. Otóż problem wynika z tego, że nie mają one 100%...
~Cortes
Sport Kombi Facelifting 2018 2.5 Skyactiv-G 194KM 143kW
padniety mechanizm lusterka na dzien dobry, wymiana calego okablowania lacznie z czujnikiem parkowania - przod auta - panowie w ASO na poczatek wymienili sam czujnik ale ciagle wywalalo blad - wiec wymienili cale jego okablowanie - dziala - niby woda uszkodzila - hmmm
~AS
Sport Kombi Facelifting 2018 2.0 Skyactiv-G 165KM 121kW
Pomimo tego, że w salonie zapewniali mnie, że mankament już jest w tej wersji rozwiązany przez Mazdę nadal występuje i to często, mianowicie nie składające się lusterka, kiepskie mechanizmy, które notorycznie się psują. Poza tym nie miałem żądnych problemów póki co.
~marcinZet
Sport Kombi Facelifting 2018 2.0 Skyactiv-G 165KM 121kW
Ta generacja ma swoje minusiki. Lusterka potrafią się popsuć, nie składają się. Jedna naprawa gwarancyjna lusterek zaliczona i od tamtej pory ok. Tarcze hamulcowe też lekko drgają przy mocnym hamowaniu. Pewnie dotrwają max do 80kkm.
~ARTUR
Sport Kombi Facelifting 2018 2.0 Skyactiv-G 165KM 121kW
Był problem z lusterkami. Po 20 tysiącach oba były już wymienione na nowe, ale teraz po kolejnych 20 tysiącach póki co wszystko ok. Boczki w drzwiach były dokręcane bo było je słychać od głośnika.
~sth
Sport Kombi Facelifting 2018 2.5 Skyactiv-G 194KM 143kW
Słyszałem, że jest problem ze składanymi lusterkami. U mnie na razie działają ale też nie korzystam z tej funkcji zbyt często. Jednak mam to auto zbyt krótko by ta część opinii była rzetelna.
~Szymon
Sport Kombi Facelifting 2018 2.0 Skyactiv-G 165KM 121kW
Nic się nie dzieje. Na początku czasem "haczyła" automatyka lusterka pasażera. Ale problem ustąpił.
~A miało być tak pięknie.
Sport Kombi Facelifting 2018 2.0 Skyactiv-G 145KM 107kW
MIT. Problemy z kolumną kierowniczą, drania, stuki z zawieszenia.
~jarex1973
Sport Kombi Facelifting 2018 2.0 Skyactiv-G 145KM 107kW