Lista ocen Mazda 6 III Sport Kombi Facelifting 2018 (19) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Anton_B
Sport Kombi Facelifting 2018 2.0 Skyactiv-G 145KM 107kW
Zaczynałem poszukiwanie obecnego samochodu od porównywania bagażników... aż w końcu wsiadłem do mazdy i zostałem... wiadomo superb, passat czy octavia będą obszerniejsze, ale Mazdą 6 naprawdę spokojnie podróżujemy z dwójką dzieci, dwoma psami w bagażniku i nawet czasem teściową (nie w bagażniku;). Pro-tip: Dylemat pojemności bagażnika załatwia box na dach mamy dodatkowe 400l na większe wakacje, a na co dzień cieszymy się nietuzinkową piękną...
~sth
Sport Kombi Facelifting 2018 2.5 Skyactiv-G 194KM 143kW
Mam 182cm, bez problemu mogę wygodnie usiąść za sobą. Na tylnej kanapie nadal mam sporo miejsca i co ważne kanapa też jest wyprofilowana mocniej niż w wielu innych autach przez co nie jedziemy jak na tapczanie. Co prawda przydałoby się więcej schowków ale jeśli chodzi o miejsce to nie ma na co narzekać. Oczywiście jeśli potrzebujemy przewieźć 5 pasażera to nie będzie komfortowa podróż, to miejsce jest na sytuacje awaryjne.
~Sebastian
Sport Kombi Facelifting 2018 2.0 Skyactiv-G 165KM 121kW
Mogłoby być lepiej,przede wszystkim z tylu. Na wycieczkę 4 osobowa rodzina plus pies w zupełności wystarcza . Na Kamping z dużym namiotem i zaopatrzeniem bagaznik zdecydowanie za mały. Myślałem żeby kupić kufer na dach ale po roku auto sprzedałem.
~Mazdan
Sport Kombi Facelifting 2018 2.0 Skyactiv-G 165KM 121kW
Jest OK. Pasażerowie którzy mają więcej niż 1,90 mogą narzekać na miejsce nad głową z tyłu ze względu na wyprofilowanie dachu. Przestrzeń dla kierowcy i pasażera przedniego są OK.
~Cortes
Sport Kombi Facelifting 2018 2.5 Skyactiv-G 194KM 143kW
Z przodu jest super. Tyl ucierpial od powiekszenia przednich foteli i z tego co widze i slysze od corki miejsca na tyle jest wyraznie mniej.
~AS
Sport Kombi Facelifting 2018 2.0 Skyactiv-G 165KM 121kW
Sporo miejsca, jak dla mnie bez zastrzeżeń. Jeśli chodzi o bagażnik to tylko wersja kombi. W sedanie duży bagażnik natomiast nic sporego nie da się przewieźć.
~Gubalson384
Sport Kombi Facelifting 2018 2.0 Skyactiv-G 145KM 107kW
Przód przepastnie obszerny, choć wszechstronnie otulający kierowce. Tył w kombi jest znośny, choć do Passata czy SuberB z tej samej klasie Mazdzie daleko.
~Michał
Sport Kombi Facelifting 2018 2.0 Skyactiv-G 165KM 121kW
Na tylnej kanapie może faktycznie pasażerowie w aucie tej klasy mogliby mieć więcej miejsca na nogi, ale nie jest źle.
~Piotr
Sport Kombi Facelifting 2018 2.0 Skyactiv-G 165KM 121kW
Z przodu bardzo dobrze, z tyłu nie wiem, bo nie korzystam. Spory bagażnik, dla rodziny wystarczy.
Dziennik kosztów dla Mazda 6 III Sport Kombi Facelifting 2018
7,9
~marcinZet
Sport Kombi Facelifting 2018 2.0 Skyactiv-G 165KM 121kW
Miejsca dość z przodu i z tyłu. Choć poprzednia generacja miała trochę więcej przestrzeni.
Mazda 6 III Sport Kombi Facelifting 2018